Matka kilkukrotnie dźgnęła nożem córkę. Nastolatka w ciężkim stanie trafiła do szpitala

5

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla prowadzą dochodzenie wyjaśniające w sprawie ranienia nożem 17-latki. Z nieznanych przyczyn, matka miała kilkukrotnie ugodzić swoją córkę.

Do zdarzenia doszło w środę, 22 czerwca. W godzinach wieczornych kędzierzyńsko-kozielscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z domów w miejscowości Pokrzywnica, 51-letnia kobieta zaatakowała swoją 17-letnią córkę.

W wyniku awantury, nastolatka została kilkukrotnie ugodzona nożem. Przybyli na miejsce ratownicy pogotowia ratunkowego, przetransportowali nastolatkę w stanie ciężkim do szpitala. Kobieta została zatrzymana i przekazana na obserwację psychiatryczną. Policjanci prowadzą dochodzenie, które wyjaśni szczegółowe okoliczności zdarzenia.

5 KOMENTARZE

  1. Nie ma co osądzać matki bez wiedzy o tym co było powodem tego strasznego zdarzenia.
    Może kobieta jest chora psychicznie a może córka doprowadziła matkę do ostateczności swoim zachowaniem.Nastolatki potrafią znęcać się psychicznie nad rodzicami przez lata.

    • Jeśli tak by było to i tak jest efekt bezstresowego wychowania, ładowaniu dziecku wszystkiego do dupci przy jednoczesnym braku wymagań czy obowiązków. Brak pasa w domu jeszcze nie jednej rodzinie odbije się czkawką.

    • Właśnie bronisz matki, która prawie zabiła ( o ile faktycznie nie zabiła, bo jest w ciężkim stanie, więc nie wiadomo jak się skończy ) swoją córkę. Oczywiście ! Matkę zawsze trzeba usprawiedliwiać, bo jest matką. Sorry, ale jeżeli z powodu „podirytowania” matka prawie zabiła dziecko, to jest gównianą i bezwartościową matką :) Tyle w temacie.

Skomentuj