Mateusz Morawiecki odwiedzi Kędzierzyn-Koźle. Premier spotka się z mieszkańcami

97
Fot. Mateusz Morawiecki oficjalny profil Fb.

To będzie pierwsza wizyta Mateusza Morawieckiego jako szefa rządu w Kędzierzynie-Koźlu. Spotkanie z mieszkańcami miasta odbędzie się w niedzielę, 17 lipca w kozielskim domu kultury.

O wizycie szefa rządu w naszym mieście poinformowała poseł Violetta Porowska, pełnomocnik Prawa i Sprawiedliwości w okręgu obejmującym Kędzierzyn-Koźle.

Premier Morawiecki zagości w kozielskim domu kultury w niedzielę, spotkanie zaplanowano na godzinę 18.30. Będzie to pierwsza wizyta Mateusza Morawieckiego jako Prezesa Rady Ministrów w naszym mieście – ostatnim szefem rządu, który odwiedził Kędzierzyn-Koźle była Beata Szydło.

97 KOMENTARZE

   • A ja sobie podjadę na spotkanie z naszym umiłowanym premierem zawsze prawdomównym Mateuszem Morawieckim naszą polską izerą. Spotkało mnie wielkie wyróżnienie i jako jeden z pierwszych Polaków otrzymałem przydział na nowiusieńką izerę. Ale ja (nie tak, jak inni pisowcy) jeżdżę na spotkania z bratem naszego umiłowanego prezydenta milionlecia, co to leży wśród królów i wznoszę okrzyki na jego cześć, np: Jarek jest najpiękniejszy, Jarek jest najmądrzejszy, brawo Jarek!
    Cieszę się droga Alino, że też kochasz PIS i za Tobą też daję 8 gwiazdek ***** ***

  • Już jakiś platfus pokazuje to samo co cała platFerma z chyży rujem na czele. Taki sam poziom: poniżej dna. Na dzwonku sobie te gwiazdki wypal gorącym żelazem. To pewnie ten kozioł, czy jak on się tam wabi.

  • Ja zadałem tylko proste pytanie – czy wstęp będzie dla każdego chętnego? Jestem zainteresowany wymianą poglądów z Panem Premierem, tymczasem wyznawcy *** wylewają na mnie wiadro pomyj i trzęsą się z agresji waląc w klawiaturę. Pamiętajcie że fanatyzm jest gorszy od faszyzmu.

  • Wstyd to był jaj platFusy do Pierdziszewa zjeżdżały trutniu. Sądząc po niku to bobuś chyba jeszcze w łupinie orzecha w nocniku żeglował jak plafony zwijali kraj za swojego panowania. Chyba, że głupa rżniesz.

   • PiS to dno złodziejskie i kłamliwe a jego wyborcy to bezmózgie prostaki bez szkół czekające aż ochłap rzucą dowalajac kolejny podatek. Po nie bylo idealne ale ciężko będzie przebić w niszczeniu państwa przez tych drani z pisu. Nie wiele różnią się od Rosji w soim sposobie uprawiania polityki. Propaganda jest podstawą tego dzialania.

    • Przedstawiciel plafonów błysnął intelektem i w dodatku pokrzywiony w przeciwieństwie do prostych. Jakby tych platpryszczy od koryta nie oderwali to nic by nie zostało z kraju. Ci twoi zbawiciele w qprze mieli zwykłych ludzi. Oni wręcz nimi gardzą jak się słucha tych trutni. Na szczęście spływają w przerembel po każdych wyborach, bo by wszystko zniszczyli co jeszcze zostało. Więc przestań się ośmieszać publicznie tymi kocopołami.

 1. Czy podobnie jak na innych otwartych spotkaniach na społeczeństwo będzie można zadać dowolne demokratyczne pytanie z sali?
  Czy jak ktoś zechce stanąć z transparentem o nieobraźliwej treści, nie zostanie on wyrwany przez ochronę plemiera? (Plemier – premier plemienia niektórych Polaków)
  Czy przyjedzie pociągiem jak potęgujący inflację Tusk?
  Czy plemier przyjedzie za swoje, czy to już w ramach wyborów?
  Czy Mateusz ma nam coś nowego do obiecania?

 2. Tragedią dla polskiej polityki są karierowicze, dorobkiewicze, którzy idą na stanowiska dla pieniędzy.
  Mateusz Morawiecki jest człowiekiem zamożnym, który swój majątek zdobył przed wejściem w dużą politykę. Służy Polsce dla idei. Ja uważam, że robi to bardzo dobrze.
  PS
  Podobnie było np z Januszem Palikotem. Był zamożnym biznesmenem, który chciał zrobić trochę dobrej roboty dla Polski. Ale jak się zorientował, że to bicie głową w mur to się wycofał.

 3. Noooooooooo ? Widać że trochę osób jest bardzo NIEZADOWOLONYCH że przyjeżdża premier.?

  Ale tu jest prosta recepta na to? Jak codziennie zresztą doradza swoim wyznawcom folksdojcz zwany karaluchem.
  ??

  Wysłać tam paru SILNYCH człowieków i wyprowadzić kogo trzeba ?

  Wystarczy tylko wykonać rozkaz karalucha i PO krzyku ?

 4. To przedstawiciel tych co kazali zbudować elektrownię i zburzyć…
  To ten co klepał młotkiem w stępkę na prom, która chcą sprzedać teraz na złom?
  Przyjdę bo chce posłuchać prawdy jaką może nam przekazać tylko premier, bo przecież jest lepiej niż wtedy gdy za Tfuska nie było inflacji.
  Premier nie ma już majątku, pozbył się wszystkiego by podobnie jak Jarosław dbać o Polskę, by zostać naszym bohaterem.

  A tak wogle to powiedzcie mi jaki jest sens spotkania z błaznem?

 5. Przyjedzie Izerą czy niemiecką limuzyną??
  Tak pytam bo ponoć mieliśmy wstać z kolan i nie klęczeć przed Niemcem?

 6. Poziom pisania bajek przez przywódców pisu przekracza apogeum, a finałem będzie nadchodząca zima gdy braknie węgla, gazu, chrustu i w końcu prądu. Jeśli w ciągu 3 miesięcy nie ustabilizują cen węgla dla wszelkiej energetyki nastąpi taki bum i wzrost cen że wszystkich tych bajkopisarzy przewidujących poziom inflacjitrzeba będzie wysłać do szkoły a policja i wojsko będzie pacyfikowac ludzi którzy wyjdą na ulice z głodu i zimnych kaloryferów.

  • Hmmmmm ? Z tego co pamiętam, to za rządów PełO strzelanio do górników, którzy sprzeciwiali się ograniczeniu wydobycia węgla. ?

   Może teraz POnownie marży się folksdojczowi taki sowiecki POmysł i współpraca z psychopatycznym Putinem? ? Być może ?

   Co zresztą pięknie podkręcają TVeny czy gadzinówka wyborcza. ?
   Ale starymi chwytami – pomysły folksdojcza-karalucha przypisują PiSowcom ?

 7. To akurat dobra wiadomość dla Kędzierzyna. Nie przyjeżdżałby przecież do miasta, w którym nie można już niczego ukraść.

     • Sądząc po twoich wypocinach to edukację skończyłeś w 2 klasie. Mamusia z mops żarełko przynosiła i tak lata leciały. A teraz telefon na kredyt żeby nie płacić i próbujesz ale nie wychodzi. Jeszcze parę latek i do urny Cię wsypią.

     • Maciej K. jedź na Ukrainę, wstąp do jakiejś grupy i walcz tam do upadłego z ruskimi trollami, ale tu daj sobie spokój!

 8. Może ja też podam jakąś liczbę.
  Dochody budżetu po maju wyniosły 210 mld zł, wydatki – 197,9 mld zł – poinformował główny ekonomista Ministerstwa Finansów Łukasz Czernicki w przekazanym PAP komentarzu do wyników budżetu. Tym samym nadwyżka po maju wyniosła 12,1 mld zł. Data publikacji 2022-06-24.
  Zatkało kakao.?

  • Alina i Ty w to wierzysz.
   Jastrząb mówił że inflacji nie będzie to też mówili.
   A wierzysz w to że jest nadwyżka??

   • Dzięki tej „aferze” z zakupami obligacji przez Morawieckiego, sprzedano w czerwcu obligacje o wartości ponad 14 mld. W maju sprzedaż wyniosła tylko nieco ponad 3 mld. Morawiecki załatwił kredyt dla budżetu taniej niż ten co go nam nie chce dać UE.?

  • Im większa inflacja (wyższe ceny), tym większy dochód dochód Państwa (przez VAT). To wbrew interesom Polaków ale co to może obchodzić rosyjską delegaturę ?

   • To również większe dochody samorządów. Będzie można podnieś pensje budżetówce. Inflacja to również spadek wartości złotówki i lepsze warunki dla eksporterów. A z oszczędnościami trzeba uciekać więc zwiększa się sprzedaż i koniunktura. Nie ma tego złego co by nie wyszło na lepsze.
    ???

    • Dochody samorządów to przede wszystkim CIT i PIT, który przez ostatnie 7 lat znacznie okrojono. Zmień kanał tv.

     • Masz częściowo rację. Ale na subwencje dla samorządów z funduszy centralnych np. na bony oświatowe czy celowe inwestycje lokalne będzie więcej pieniędzy również z VAT.

  • To bardzo dobra wiadomość, a jak to ma się do galopującej inflacji i tego że Polacy mają co miesiąc mniej wartościową walutę ?

  • Jesteś oderwana od rzeczywistości albo po prostu idiotką co widać w komentarzach -nie przepisze już nic na ciebie oszust i kłamca . Pewno przyjedzie samochodem elektrycznym zasilanym prądem z Ostrołęki albo przypłynie stępką .podpowiem jest taki spływ na „byle czym”po Odrze w mieście możliwości.600 miliardów dołożył do zadłużenia Polski, to mniej od 12 miliardów .Tylko idioci wierzą politykom i potrafią się im dzielić ……..matematyka jest trudna co widać na co dzień.

   • Następny co chyba z pieluchą na qprze biegał za platfusów po zielonej wyspie. Zapomniał o tym dziadostwie, bezrobociu i likwidowania czego się da. Chyba,, że zahibernowany byłeś za ryżego albo głupa rżniesz. Plusk to pewnie odrzutowcem by przyleciał do tego Pierdziszewa. Myśli Mariuszek, że ludzie sklerozę mają.

    • Nie bój, nie bój. Już uruchamia napuchnięty następną maszynkę do drukowania pustych pieniędzy. Wkrótce cię nimi zasypią, a ty będziesz jechał z taczką szmalu po chlebek powszedni. Na masełko już nie starczy, nie mówiąc o kiełbaseczce.

     • Ciesz się platpierdzi, że ci bomby na łeb nie lecą. To wszystko o czym bredzisz to błachostki. Zęby w ścianę i zagryzaj a nie masełka się zachciewa czy kiełbaski. Za platfusów dziciarnia głodna chodziła, 20 procent żyło w ubóstwie a ani pandemi, ani wojny nie było. Więc rusz trochę tą makówką trutniu a nie poszczekujesz co chwilę.

 9. Wy, tu niektóry powyżej. Przestańcie narzekać. Zacznijcie lepiej trenować wspólny skand Mateusz, Mateusz, Mateusz…

   • bobkowy pispendzlu to wasz członek oczekuje wołania a potem macha łapkami żeby już skończyli, mlaskając i oblizując się. I zawsze trochę łupieżu zostawi. Zebrać to i sprzedawać jako relikwie.

    • Pędzel czyli członek to masz między kopytami platkoźle. I do tego analfabeta. Łupież masz na butach, bo ostatnio bez stringów wylazłeś na pole żreć trawę. Przestań deklu pajacować, bo się ośmieszasz publicznie.

     • Szkoda cymbałowi tłumaczyć. Ostatnio lazł taki obsmarany. Jeszcze mu mleko ciekło po brodzie. Chyba go od cyca oderwali.

 10. Może podam kolejną liczbę.
  Dzięki obniżce podatku z 17% na 12% emerytura mojego męża wzrosła o 102 zł netto.
  Zatkało kakao.?

   • System rewaloryzacji emerytur wprowadzony przez PIS uwzględnia m.in. inflację.
    Co prawda z opóźnieniem ale lepsze to niż „Piniendzy po prostu nie ma i nie będzie”.

     • Nie kłam. Zasada rewaloryzacji polega na podwyżce o % inflacji.
      Więc nie ma niebezpieczeństwa powrotu do tzw starego portfela.
      Siła nabywcza emerytur nie maleje.
      BRAWO PIS.
      ***** ***

     • Przestań pierdy sadzić kaciej. Jeszcze wmów ludziom, że im się lepiej żyło za rudego. Rusz trochę tą mózgownicą czesem bo chyba ci spuchła ta czaszka od tych bredni.

  • Za dużo żresz kakao, Alina. Potem cię zatyka. Ale, nie bój, nie bój. Maszyny drukarskie w mennicy pracują pełną parą, wypluwając pachnące papierki bez pokrycia. Twojemu staremu znów się podniesie na moment.

 11. ***** pis ***** po dwie stare spruchniałe partie od lat na zmianę przy władzy zawsze żygajace na siebie ani jedni ani drudzy nigdy się nie sprawdzili pewnie przyjdą inni nowi i oni też mogą się nie sprawdzić ale trzeba zwolnić już emerytów i zatrudnić i dać szansę innej partii KONFEDERACJA?

 12. No i już po cyrku „dosłownie” premier… miał się spotkać z mieszkańcami K-K którzy przybyli pod Twierdzę, a spotkał się z miejscowym aparatem PiS… a po spotkaniu uciekł jak pies z podwiniętym ogonem… nieposrzeżenie wsiadając do limuzyny :-)!!! Ludzie zdążyli tylko krzyknąć… Pinokio, Złodziej, Bangster i trochę pogwizdali. Cała akcja, ucieczka, spotkanie, trwało 30 sekund :-) To Ci Nasz Premier… ale my to zapamiętamy idąc na wybory… mam nadzieję przedwczesne!!! Zapamiętamy zbieranie chrustu, że możemy mniej jeść, że na urlop możemy jechać do lasu, że PiS to elita grająca w golfa, że węgiel po 966zl tylko nikt go nie widział, że trzeba zacisnąć pasa, że możemy sobie ocieplić dom, że iflacja 15,6 że art. spożywcze wzrosły o około 30% że benzyna, prąd, gas, itd itp. A ja chciałem tylko zapytać premiera gdzie ta fabryka co obiecał co miała produkować w Polsce te elektryki… bo chciałem kupić, chciałem zapytać gdzie ta dolina krzemowa jest w Polsce by się tam zatrudnić…

 13. Opozycja pokazała swoją twarz, tragedia, tylko tyle mogę powiedzieć o tych ludziach, trzeźwość niektórych powinni badać

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj