Masz w sobie żyłkę do inwestowania? Sprawdź się w grze stworzonej przez kędzierzyńskich licealistów

1

Na giełdach rodzą się i przepadają fortuny. Tylko od wiedzy i intuicji inwestora zależy, co stanie się z jego pieniędzmi. Jak poradziłbyś sobie na parkiecie? Możesz sprawdzić się w grze stworzonej przez kędzierzyńskich licealistów. Najlepsi mają  szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.

Gra powstała w ramach projektu „Od Youngstera do Bizne($)mena”. Miała premierę już w zeszłym roku. Stworzyła ją grupa uczniów z II Liceum Ogólnokształcącego w Kędzierzynie-Koźlu.

Na starcie gracz otrzymuje pulę pieniędzy. Może umieścić je na lokacie lub zainwestować. Od interpretacji następujących później zdarzeń rynkowych zależy czy nasz kapitał będzie rosnąć, czy może odwrotnie – topnieć.

Twórcy projektu także w tym roku współpracują z Kędzierzyńsko-Kozielskim Parkiem Przemysłowym, organizatorem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Kędzierzynie-Koźlu.

– Jesteś uczniem powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego ? Przez cztery tygodnie – od poniedziałku 24 października do 17 listopada bądź wirtualnym inwestorem giełdowym, rozwiązuj quizy. Na najlepszych w 3 kategoriach (szkoła podstawowa, gimnazjalna, ponadgimnazjalna) czekają atrakcyjne, wartościowe nagrody sponsorowane przez organizatora gry – KKPP. Do dzieła! – zachęcają twórcy gry.

Gra jest całkowicie darmowa. Wystarczy wejść na stronę  www.youngster.890m.com.

1 KOMENTARZ

Skomentuj