Masz głowę pełną pomysłów? Grupa Azoty ZAK szuka młodych innowatorów

0

„Od pomysłu do przemysłu” – Grupa Azoty ZAK S.A. rozpoczyna poszukiwania młodych innowatorów

Ruszyły zgłoszenia do ogólnopolskiego konkursu na innowacje, organizowanego z inicjatywy Grupy Azoty ZAK S.A., opolskiego Stowarzyszenia „Park Przemysłowy Metalchem”, Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego oraz Klastra Chemii Specjalistycznej CHEM-STER. Projekt towarzyszy II Międzynarodowej Konferencji Nowoczesne Technologie, Konstrukcje, Materiały dla Chemii i Energetyki (NTKM), która odbędzie się w październiku w Kędzierzynie-Koźlu. Mecenasem wydarzenia jest Grupa Azoty ZAK S.A.

Konkurs Forum Młodych Innowatorów, przeprowadzany pod hasłem „Od pomysłu do przemysłu”, ma na celu identyfikację i przygotowanie innowacyjnych pomysłów z zakresu nowoczesnych technologii, konstrukcji, materiałów dla chemii i energetyki. Zadaniem Komisji będzie wyłonienie najlepszych pomysłów młodych innowatorów, które mają potencjał wdrożeniowy. Tym samym promowane będą nowe idee, mające szanse praktycznego zastosowania w przemyśle.

Projekty o charakterze innowacyjnym w terminie do 31 lipca 2016 r mogą zgłaszać uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci i doktoranci do 30-go roku życia. Weryfikacja i ocena pomysłów pozwoli na wyłonienie finalistów konkursu, a ostateczna klasyfikacja zostanie przedstawiona podczas inauguracji II Międzynarodowej Konferencji NTKM.

Opis i zasady konkursu Forum Młodych Innowatorów:

http://konkurs-ntkm.pl

www.ntkm.pl/konkurs

PLAKAT NTKM KONKURS

Źródło: Grupa Azoty

Skomentuj