Masowe śnięcie ryb w Kanale Kędzierzyńskim. Mieszkańcy alarmują

10

Martwe ryby i towarzyszący im wszechobecny smród. Tak dziś wygląda brzeg Kanału Kędzierzyńskiego. 

Zaniepokojeni mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla skontaktowali się z naszą redakcją i przesłali zdjęcia martwych ryb, unoszących się na wodach Kanału Kędzierzyńskiego. Już w maju opisywaliśmy ten problem – więcej informacji w artykule: Martwe ryby w Kanale Gliwickim. Wędkarze biją na alarm „To prawdziwa klęska ekologiczna”.

Jak przekazują nasi czytelnicy, problem śnięcia ryb widoczny jest w na całym odcinku Kanału Kędzierzyńskiego, a pierwsze martwe zwierzęta można dostrzec już przy śluzie Nowa Wieś. Do tematu wrócimy.

Zdjęcia nadesłane przez czytelników

10 KOMENTARZE

  • Zajmij się lepiej swoją antypolską pseudostacją tFAŁSZnPO24, czyli same kłamstwa całą dobę. W codziennym sianiu nienawiści nikt ich nie przebije.

   • TVN nie może być antypolską pseudo stacją i w dodatku fałszywą i kłamliwą, gdyż stacja ta należy do amerykanów, a oni są naszymi przyjaciółmi, którzy nie mogą siać wśród nas nienawiści. Mam nadzieję, że zmienisz pogląd na tę sprawę albo pozostaniesz przy swoim.

 1. Polska i Polacy tak dbają o braci mniejszych, że czynią sobie Ziemię poddaną, tak im słowami proroków kazał Jahwe… A Polacy są bogobojni.

  W tym przypadku zawiniła sobie sama przyroda, stwierdziła, że w ciepłej wodzie jest za mało tlenu i ryby nie mają niej już miejsca… Ja bym żekł że to wina Tuska, że nie zadbał o tlen w wodzie…

 2. Sprawa dla prokuratury, przecież tam są zakładady chemiczne, gaz system ma odwiadniacze, na Blachownie PCC ma oczyszczalnie sciekow gdzie „oczyszczone” scieki puszczają do kanału, jest tam również siedziba firmy odbierającej szambko na E… niech Prokuratura to wszystko sprawdzi a nie pije kawe.

  • Skąd tyle jadu na PiS i twórców podręcznika o najnowszej historii Ojczyzny Wybranego Narodu, która jest poświęcona członkom Rodziny Świętej. Jadu na PiS, która oddaje elektrownie pod patronat Jasnogórskiej Pani.
   Za komuny tyż brakowało wungla we wsi, bo był eksportowany. Teraz za PiS, partii nadludzi grających w golfa, a nie haratających w gałę jak plebs z peło, wungla tyż nie ma. A jak jest to kosztuje 2 emerytury za tonę. A prezydĘt Du*a głosił, że ma Polska wungel na 200 lat… ach przedawkowałem Wino Tuska…

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj