Marszałek Senatu Stanisław Karczewski w Kędzierzynie-Koźlu. Wsparcie dla kandydatów PiS. WIDEO

29

W ramach trwającej obecnie kampanii wyborczej w czwartek do Kędzierzyna-Koźla przyjechał marszałek Senatu Stanisław Karczewski – trzecia najważniejsza osoba w państwie. Polityk Prawa i Sprawiedliwości odwiedził strażaków z jednostki w Azotach, wizytował Grupę Azoty ZAK oraz złożył kwiaty pod pomnikiem powstańców śląskich na placu Rodła, gdzie udzielił także wsparcia kandydatom PiS. Wideo:

29 KOMENTARZE

 1. Ino PiS, bo to je nojlepsze, kyndzierzin baje cyntrum galaktyki, całoł partja dla kojźla i kodnicy zrobi kraina mlykym i mjodym zamiast smrodlawy Odry. Idź karlusie i frelko nie bydź gupi, głosuj na Pierony i Smrodlołki. POkemony i KOnusy już tu nie majom co szukać, sam ino wielki PiS na wieki.

 2. Nie byłem na spotkaniu, ciekawe czy marszałek Karczewski był z wizytą oficjalna jako marszałek, czy osoba prywatna i miał dzień wolny oraz czy korzystał z samochodu służbowego w tym dniu?

  Może ktoś podać info.

  • Dla celów rozliczeniowych, czyli pokrycia kosztów przez Państwo, czyli nas, wymyślono obchody rocznicy, która była dwa miesiące temu. Ciemny lud to kupił i za to zapłacił, a marszałek miał postawę, transport i rosół w ramach delegacji. Tak się robi politykę. Płacili podatnicy i Grupa Azoty.

  • @Minister – Odpowiadam jestem z kancelarii Senatu, był z oficjalną wizytą, przyleciał samolotem, lądował na stadionie Kuźniczka, następnie został przyniesiony pod pomnik na lektyce przez posłów Po-KO. Dziwię się że nic o tym nie słyszałeś, byłeś w rajchu czy co? ….

 3. Dziś łapanka w GA/ZAKU żeby Marszałek widział,że tutaj fachowcy pracują, kto nie chciał to minus u Dyrektora, kto chciał, wiadomo-plusik. Iwent pod pomnikiem. Jestem zdziwiony ,że zabrakło na tak ważnej imprezie Niewieszdzisza i jego przydupasa z Chemika, którzy kręcą sie przy Pani nr.1 i liczą na kawałek tortu powyborczego dla siebie. Intratne posady w rodzimym zakładzie czekają, a i zakład czeka przecierz na fachowców (czy się stoi czy się leży 2 tyś. się należy).Kto by tak nie chciał.Endriu jak zwykle grymas na twarzy, no ale ten typ już tak ma,nie chcę ale muszę, wynudził się chłopina na maxa.

 4. W ZAK-u jeden wielki wiec wyborczy. Jak poprzednik napisał, Prikaz odgórny i nawet Dyrektorzy byli obecni no bo trzeba zapunktować u prezesa. Pan Marszałek pokazał swoją pogardę dla zebranych bo spóźnił się 35 minut. Ogólnie jedna wielka AGITACJA WYBORCZA z nakazania. Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj.

 5. A Krzyś z energetyki zarzekał się po przegranych wyborach prezydenckich ,że w politykę się już nie bawi,a wrobili go znowu w machanie sztandarem. Najważniejsze ,że Andrew dumny i wysoki znalazl się w kadrze z wyrazem twarzy mówiącym: patrz mamusiu jestem w telewizji. Wszyscy uśmiechnięci, nawet Nie/senator w dobrym humorze, bo został wymieniony z nazwiska na forum. Bravo Wy. Niech żyje PIS, Wiwat!

 6. Przepis na wiec wyborczy, żeby nic nie kosztował:
  bieremy kalaenarz żeby ustalić datę. Potem szukamy jakieś rocznicy. Najlepiej 100-ej. Jak była 2 miesiące wcześniej, to nic nie szkodzi, ważne że jest. Wtedy organizujemy uroczystość patriotyczną i na koszt samorządu (nie ważne jakiego) sie robi zbiegowisko. A potem się gada o partii i jej sukcesach, wodomózg ludziom i jedzie się do następnych naiwnych, na ich koszt.

 7. Może który z Platformy wyjaśni, o co chodzi liderowi Platformy niejakiemu Neumanowi, który wyborców PO (swoich wyborców) określił jako poje*y 😕

  Dotychczas głosowalem na PO, ale wobec takich wyzwisk na własnych wyborców, wybiorę PIS.

  • wszyscy wiemy, że głosowałeś na PIS i nawet jak twój miecio Mateo mówi, że ludzie są tak głupi, że wierzą w Czaka Norisa i jego kredyty, to ty dalej będziesz głosował, bo masz wodzionkę a nie jaja.

 8. Tu się lansują, obiecują a ja mam pytanie….A gdzie owe osoby były dotychczas?? Przecież to są osoby mniej i więcej znane mieszkańcom KK a do tej pory nawet jedna osoba nic od siebie nie pokazała a przecież mozna było wiele od siebie dać, działać w czynie społecznym, pomagać innym a tu ZERO. I jak tu głosować na takich co tylko przed wyborami obiecają a dotychczas nic od siebie nie dali…Ehhhh, żenada

 9. Jak wynika z badań, wyborcy Platformy Obywatelskiej to przeważnie ludzie o niskim stopniu inteligencji, nie potrafiący samodzielnie dokonywać analizy zdarzeń politycznych, łatwo ulegający propagandzie rozsiewanej cynicznie w obronie starego układu i nie orientujący się w zagadnieniach własnego kraju. Poza ogólnikami, nie umieją uzasadnić swego stanowiska, nie mają własnego zdania na bieżące tematy społeczno-polityczne, a jedynie powtarzają to co im podpowie TVN, Gazeta Wyborcza, celebryci, itd, Bardzo dosadnie wyborców PO określił szef klubu PO-KO Sławomir Neumann mówiąc, że “są to poje..by”.

  • Konfederacja, to groch z kapustą, który dla wielu Polaków jest nie do strawienia. Już gorszego miszmaszu nie można sobie wyobrazić. Chyba że dołożyć do tego jeszcze skrajną lewicę.

Skomentuj