Marszałek Sejmu Elżbieta Witek odwiedzi w sobotę Kędzierzyn-Koźle

15
Fot. Sejm

Druga osoba w państwie weźmie udział w obchodach Wojewódzkich Dni Kultury Kresowej. Podczas wizyty na Opolszczyźnie towarzyszyć jej będzie poseł Violetta Porowska.

Marszałek Sejmu podczas wizyty na Opolszczyźnie odwiedzi aż trzy miasta. Objazd po regionie rozpocznie od Kędzierzyna-Koźle, gdzie weźmie udział w corocznych obchodach Wojewódzkich Dni Kultury Kresowej. Ich punktem kulminacyjnym jest upamiętnienie ofiar ludobójstwa na Kresach, które odbędzie się przy pamiątkowej tablicy na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 (budynek byłego gimnazjum nr 1 przy ulicy Piramowicza 30).

Oprócz Kędzierzyna-Koźla marszałek Witek odwiedzi w sobotę też Brzeg i Namysłów. W podróży po Opolszczyźnie będzie jej towarzyszyć poseł Violetta Porowska, szefowa struktur PiS w regionie. A spotkania z mieszkańcami będą okazją do promowania programu „Polski Ład”.

15 KOMENTARZE

 1. BARDZO DOBRZE, że na te obchody przyjeżdża pani Marszałek👍👍
  Na pewno będzie to podniesienie rangi tej uroczystości 👌

  A że nie przyjechała na zaproszenie władz miasta, to wcale się nie dziwię. Jeszcze by zobaczyła ten WSPANIAŁY👎, PRZEŚLICZY👎 i przewspaniały kozielski ryneczek i kobieta może i nawet zemdlała by z WRAŻENIA🤔

  Chociaż Marszakunio senatu był zachwycony tak ślicznie spier*****ym ryneczkiem 😎

 2. Przerywam zagraniczny urlop All Inclusive, wiem że nie wiecie co to ale parlamentarzyści PiS w UE mogą sobie pozwolić. Piękne tylko na plakacie mają moje dozgonne wsparcie. Będę w KK, a przyjadę oczywiście samochodem i rozliczę km na UE albo siatkówkę, jeszcze nie jestem zdecydowany. Do zobaczenia Polsko, już wracam.

 3. Pani marszałek odwiedzając Kędzierzyn Koźle wchodzi w paszczę lwa gdzie dominują wykształceni ,młodzi i z wielkich miast…

 4. Porowska to już nie wie gdzie wleźć? Na drabinę niech se wlezie i to niekoniecznie w K-K. Tylko która Violetta przyjedzie? Ta ze zdjęcia, czy ta obecna?

 5. Kurcze szkoda że w sobotę, postała by godzinę w korku to zaraz by sypnęła kasą na uruchomię nie drogi kuzniczki zabieniec i remont Kłodnickiej.

 6. Violka Violka pamietasz lato ze snu, Gdy pisalas tak mi zle, urwij sie chocby zaraz , cos ze mna zrob. nie zostawiaj tu samej, o nie!!

Skomentuj