Margaret porwała publiczność do zabawy. Udana inauguracja Dni Kędzierzyna-Koźla. ZDJĘCIA

9

Koncert Margaret zwieńczył pierwszą odsłonę tegorocznych Dni Kędzierzyna-Koźla. Energetyczna wokalistka pojawiła się na scenie krótko po godzinie 21 i niemal z miejsca porwała publiczność do zabawy. Wieczorem na zamkniętym odcinku alei Jana Pawłą II było bardzo tłoczno. Koncert wokalistki był żywiołowy i widowiskowy, ale krótki. Chwilę po godzinie 22 scena opustoszała. Mieszkańcy jeszcze przez kilkadziesiąt minut oblegali wesołe miasteczko i strefę gastronomiczną, po czym w Śródmieściu zapanował spokój.

W sobotę impreza będzie kontynuowana. O godzinie 16 na scenie wystąpi zespół – zwycięzca 6. edycji Koz All Music Festival. Na 17 zaplanowano Kędzierzyński Koncert Życzeń, dwie godziny później na scenie pojawi się Ras Luta. Gwiazdą wieczoru będzie Kult, którego występ ma rozpocząć się o godzinie 21. Od godziny 10 do wieczora będzie się działo również w hali Śródmieście, gdzie trwają zawody esportowe KK Tournamet.

9 KOMENTARZE

  1. Takiego braku szacunku dla sympatkow muzyki, juz nie wspomne o fanach dawno nie widzialem. Miasto powinno sie domagac zwrotu kosztow.

  2. Żenada telebim to do puszczania jakiś wzorków ludzie z tyłu to nic nie widzieli!! No chyba że GWIAZDKA sobie zażyczyła żeby nie pokazywać tego playbacku!

    • No z miejscem to tez trafili,trzeba było droge zamknać by zorganizować imprezę.kilkaset metrów dalej jest teren do zaadoptowania na takie imprezy (za hala manhattan).Miasto z taka kasą a impreza jak dla biedaków!

  3. Niestety, ale zaproszenie na „Dni Miasta K-K” niejakiej Margaret było wyrzuceniem pieniędzy z miejskiej kasy w błoto :( Tej gwiazdki nie powinni nigdzie zapraszać, nawet jeśli by miała grać za darmo…

Skomentuj