Marek Chodakowski opowie o swoim życiu. Pierwsze Środowe Inspiracje dla Kędzierzyna-Koźla

3

W najbliższą środę między godziną 16 a 20 w Kinie Twierdza odbędą się pierwsze Środowe Inspiracje dla Kędzierzyna-Koźla.

Jest to cykl bezpłatnych spotkań motywacyjnych, które od 3 lat funkcjonują na terenie Opola. W środę odbędzie się pierwsze spotkanie w Kędzierzynie-Koźlu, a wśród zaproszonych gości nie zabraknie osób z okolic naszego miasta, które będą chciały podzielić się z uczestnikami swoją historią. Najbardziej znanym z zaproszonych gości będzie Marek Chodakowski, z którym zostanie przeprowadzony wywiad na temat jego pasji zawodowych: sportu, gastronomii oraz tworzenia „ogrodów japońskich”, a wszystko kontekście osiągania sukcesu, w który są wpisane liczne wzloty i upadki.

Na pewno interesująca będzie także możliwość wysłuchania mówcy motywacyjnego Mariusza Kędzierskiego, urodzonego bez rąk artysty, który w listopadzie 2018 zdobył nagrodę dla najlepszego artysty w prestiżowym konkursie The Global Art Awards w Dubaju.

Na spotkaniu w Kędzierzynie-Koźlu goście przedstawią swoje różne historie. Nie zabraknie tragedii i osobistych dramatów. Niejednokrotnie goście musieli zmierzyć się z chorobą, widmem bankructwa, walczyli z uzależnieniami i wieloma innymi ciężkimi kłodami rzucanymi im pod nogi przez życie. Mimo to, potrafili się podnieść, zmienić swoje życie i osiągnąć sukces. Na spotkaniu będzie można wysłuchać gości oraz poszukać własnej inspiracji.

3 KOMENTARZE

Skomentuj