Małżeństwo policjantów zatrzymało 29-letniego złodzieja. Próbował wynieść alkohol z marketu

4

Małżeństwo kędzierzyńsko-kozielskich policjantów w czasie wolnym od służby zatrzymało w jednym z marketów mężczyznę. 29-latek będzie odpowiadał przed sądem za kradzież sklepową. Wykroczenie to jest zagrożone karą aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Do zdarzenia doszło w jednym z marketów na terenie miasta. Policyjne małżeństwo z kędzierzyńsko-kozielskiego komisariatu, po służbie zauważyło w sklepie znanego im z wcześniejszych interwencji mężczyznę. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na jego wypełniony plecak, który przy wejściu do sklepu był pusty. Gdy 29-latek nie wyłożył do skasowania znajdującego się w nim towaru i próbował opuścić sklep, policjanci zatrzymali go. Okazało się, że mężczyzna miał schowany w plecaku skradziony alkohol oraz artykuły spożywcze.

Funkcjonariusze o całym zdarzeniu powiadomili dyżurnego, który wysłał im do pomocy patrol. Towar powrócił do dalszej sprzedaży, a 29-latek będzie odpowiadał za swoje czyny przed sądem.

4 KOMENTARZE

  1. Kto mi powie co to małżeństwo robiło w sklepie ? Przecież nie można wychodzić w dwójkę. Czyżby policję po służbie to nie obejmowało ?

  2. To nie mógł jeden z małżonków zrobic tych zakupów? Super, brawo za czujność i interwencje ale wkopali sie dzieki temu. I już dzwonimy do prokuratury ?

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj