Małżeństwa z Kędzierzyna-Koźla odebrały medale prezydenta RP za długoletnie pożycie

10

Nie ma ideałów, ideały wyginęły. Trzeba się dogadywać – zdecydowanie stwierdzili uczestnicy dzisiejszych Złotych Godów w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kędzierzynie-Koźlu.

Pół wieku przeżyte razem  świętowały 3 pary małżeńskie: Wanda i Piotr Goloszowie, Helena i Jan Płońscy oraz Zofia i Marian Zegowie. Poznawali się na potańcówkach lub w stołówce. Medale prezydenta RP „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” wręczyła im Sabina Nowosielska, prezydent miasta Kędzierzyn-Koźle.

10 KOMENTARZE

   • Jasne ze umierają i będą umierać. Ale teraz jest tylko jedna choroba w modzie. Od marca do końca lipca ministerstwo podało oficjalnie ze na c19 zmarło 296 osób, to jaka pandemia? Na grype więcej umiera, w wypadkach samochodowych. Zastanówmy się po co to jest władzom światowym.

    • Właśnie przejmujemy kontrolę nad niesuwerenem, bo suweren poszedł łatwo za teraz już niewielkie pieniądze, kropką nad I będzie szczepionka z chipem DNA
     Masz rację, władza światowa przejmuje pełnię kontroli, koniec z demokracją i swobodami, właśnie uchwalamy prawo o bezkarności urzędników, Prezydent Duda je podpisze, dziękujemy Wam wyborcy!!!

   • No jak by pani troche poczytala i wylaczyla tv i internet. Przestala sluchac tego chlamu! To by sie oczy otworzyly ze zamach na wolnosc jest!
    A by pani poszla, po rozum do glowy to by pani sobie usiadla jak pania robia od marca i jak pani wyjdzie na oszukana, na tym, klamstwie zwanym pandemia. Ludzie umieraja od tysiecy lat i nikt tego sobie nierobi taki porzadek biologiczny i nakazdego to przyjdzie. Zasypia pania i czesc! Tyle po pani bedzie! Wlacz kobieto myslenie. A, wolna bedziesz! No ze, chyba lubi pani byc niewolnica! To jusz pani sprawa! Wolny jestem i niech tak zostanie!

   • W Wielkiej Brytanii tygodnik „The Economist” w ostatnim magazynie opublikował zestawienie danych statystycznych zachorowań na grypę w okresie „pandemii covid-19” i analogicznym okresie roku ubiegłego. Okazało się, że Brytyjczycy prawie zupełnie przestali w tym roku chorować na grypę! Baaaardzo ciekawe!!
    Jaki wniosek z tego sam się nasuwa?!

    • Racja bardzo ciekawe! Kazde dane o. Zachorowaniach itp. sa, Falszywe! Who rzadzi! A te maski i pandemia sa nielegalne badziew niepoparty ani ustawa ani konstytucja RP. Maski szkodza i jest to udowodnine przez wielu znakomitych profesorow czolowej polki nauki o wirusach. Pozdrawia

 1. Panie tomku zaden internetowy. Tv i internet mnie gowno obchodzi. Zycie i fakty madralo sie licza,. Otworz oczy a pogadamy jak robie was. Przepisow nieprzestrzegacie a, do sklepu w szmacie chodzicie bez prorestu niepytajac czy aby napewno jest to zdrowe i legalne. A tonbezprawie jest lykniete przezludzi bez sprzeciwu. Poczytaj prawo a potem. Sie wypiwiadaj inobrazaj wolnego czlowieka. Bo narazie sie minoles, zprawda szanowny panie!

Skomentuj