Małgorzata Kidawa-Błońska z ekspresową wizytą w Kędzierzynie-Koźlu. ZDJĘCIA

29

Małgorzata Kidawa-Błońska, wicemarszałek Sejmu i kandydatka Koalicji Obywatelskiej na premiera, gościła dziś w Kędzierzynie-Koźlu.

Typowana przez Koalicję Obywatelską do objęcia urzędu premiera Kidawa-Błońska spotkała się z mieszkańcami miasta w ramach swojej akcji „Powiedz Kidawie o sprawie”. Warszawską „jedynkę” z list KO do sejmu na placu Rady Europy powitała prezydent miasta Sabina Nowosielska, a także kandydaci z list KO w niedzielnych wyborach parlamentarnych: Robert Węgrzyn, Beniamin Godyla i Ryszard Wilczyński. Po kilkunastominutowych rozmowach z mieszkańcami i wykonaniu pamiątkowych zdjęć z uczestnikami spotkania posłanka wyruszyła w dalszą trasę.

29 KOMENTARZE

 1. To jak taki EKSPRESS , mozna juz kupic bilet w Kasie PKP Kedzierzyn Kozle do Berlina lub Wiednia – pani Marszalek?? dziekuje za odpowiedz czyli kasa Opole!!

 2. Dziwię się że nie dali jej maski bo wiadomo powietrze daje wiele do życzenia w naszym mieście no chyba ze jej nie poinformowali o zagrożeniu dla zdrowia

 3. Za dużo tych mieszkańców nie widać – gdyby nie kandydaci, urzędnicy, kierowcy i fotografowie to może ze 3 dałoby się naliczyć.
  No ale hajoty dostali już karteczki więc wiedzą jak głosować.

 4. Dla „wioski” nie ma czasu, przyjechała zrobić tylko fotkę z platfusami, kierowca autobusu nawet silnika nie gasił. Kurde, ale ile wyborców tam jest, normalne tłumy. PO tej wizycie z pewnością będę głosował na PO-KO, jestem wzruszony tą wizytą do łez.

 5. Nigdy, ale to nigdy rządów PO, wystarczy tych złodziejskich czasów. Wolę 1000 razy kawalera z kotem, który rzeczywiśćie coś robi niż tą bandę. Nie rozumiem ludzi, którzy jeszcze głosują na PO, klapki na oczach mają, albo interesy już nie idą po ich myśli. Zapamiętajcie te twarze, pilnują tylko i wyłącznie własnych interesów.

  • Wybrane afery PiS w zaledwie 4 lata ich rządów.
   1 ) Afera Rydzyka z samochodami
   2) Afera bilbordowa 19 milionów ukradzionych Polakom przez PiS
   3) Afera zerwania przetargu Carracali za łapówki od Boeinga
   4) Afera GETBACK 2,1 mld
   5) Afera SKOK 5 mld
   6) Afera zakupu samolotów dla VIP 2,5 miliarda bez żadnego przetargu i nie zgodnie z prawem od Boeinga
   7) Afera nagród milionowych wypłacanych sobie przez PiS od dwóch lat jako druga pensja
   8) Afera KŁAMSTWA SMOLEŃSKIEGO i oszukiwanie ludzi przez 8 lat i branie pieniędzy za podkomisje
   9 ) Afera obrazu Dama z łasiczką i wyprowadzenie 500 milionów ze skarbu państwa przez Glińskiego.
   10) Afera Morawieckiego, który nie pozbył się akcji Banku Zachodniego i sterował finansami, żeby zarobić 6 milionów na tych akcjach
   11 ) Afera z kupnem patriotów których nawet nie ma i zapłacono 3,5 razy więcej jak np. Rumunia.
   12) Afera wycinki puszczy przez Szyszko i stworzenie prawa do wycinania drzewa w zamieszaniu podczas głosowań w sali kolumnowej; drzewa sprzedano Niemcom a pieniądze 800 milionów oddano Rydzykowi
   13 ) AFERA zniszczenia państwa Polskiego zmiana bezprawna ustroju państwa Polskiego poprzez złamanie kilkunastu zapisów konstytucji.
   14 ) Afera Trybunału Konstytucyjnego za niezaprzysiężenie 3 legalnie wybranych sędziów i wstawienie swoich na ich miejsce plus niekonstytucyjne wybraną prezes trybunału konstytucyjnego – koleżankę jarusiową
   15) Afera spowodowania kar i restrykcji nałożonych przez UE za nieprzestrzeganie praworządności w Polsce przez PiS i wprowadzenie stalinowskiego sądownictwa
   16 ) Afera Misiewiczów, zmiana ustawy o służbie cywilnej pozwalającej obsadzanie rodzin działaczy PiSowskich w całej Polsce na stanowiska kierownicze w bez żadnych umiejętności i kompetencji wymaganych wcześniej ustawowo.
   17) Afera Rozkradzenia przez PiS funduszu 600 milionów na niepełnosprawnych, które PO zostawiło na ten cel zgodnie z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego
   18) Afera w Janowie poprzez wymianę wieloletniego dyrektora na pisowskiego sługusa; renomowana na całym świecie stadnina koni zalicza straty wizerunkowe i milionowe skarbu państwa.
   19 ) Afera Misiewicza który brał milionowe pensje w zarządzie PGZ a był tylko aptekarzem i protegowanym Macierewicza
   20 ) Kłamstwa Macierewicza na temat Smoleńska oraz stanu wojska i zakupów.
   21) Uczniowie nie dostali się do szkół. Wiceminister Andrzej Stanisławek zapytany o pomysł na rozwiązanie tej sytuacji stwierdził, że młodzież może wyjechać za granicę i tam znaleźć szkołę.
   22) Afera hejterska w Ministerstwie Sprawiedliwości i szkalowanie niezależnych sędziów,
   23) Afera Banasia, który ma kontakty ze światem przestępczym, wynajmuje im pomieszczenia w kamienicy za bezcen a wynajmujący urządzają tam pokoje na godziny. Banaś w bezczelny sposób oszukuje skarb państwa zaniżając wartość majątku, by zapłacić mniejszy podatek, będąc w tym czasie prezesem skarbówki i poźniej NIK-u.
   24 ) Afera rolnictwa. Min.rolnictwa, jak sam okreslił, zatrudniliśmy swoich ludzi /pis/ a ci zamiast pracowac, odkladają papiery do szuflady /niektore wnioski siegaja 2 lat/. Niekompetencja może nas kosztowac setki milinow unijnych dotacji dla rolnictwa.

 6. A ja lubie jak mnie oszukuja, nie mam stresa zyje luzacko man jeszcze 500 plus , czekam az cos tam wymysla, 500 moze na reke ?? a wy sie przezywacie. zyjcie spokojnie bez stresu, moze sie zalapiecie na jakies nowe 500 plus??

 7. 70 mieszkańców, brawo. Na Karczewskim sami działacze PiS i garstka innych ludzi. Na Tomaszku Ociepie i Bortniczuku chyba z 15 osób. Widać kto rządzi miastem.

 8. Dzisiaj widziałem bute, pyche PO na mieście , wiecie dlaczego przegracie, bo tolerancja u was nie istnieje, mozna miec rózne poglady to jest demokracja ale wy ich nie uznajecie, dziasiaj to widziałem na własne oczy a wszesniej pokazał to wasz kolega z Trzewa .

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj