Małgorzata Kidawa-Błońska przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Będzie spotkanie z mieszkańcami

23
Foto: FB/Małgorzata Kidawa-Błońska

Na ostatniej prostej kampanii wyborczej Kędzierzyn-Koźle odwiedzi kandydatka Koalicji Obywatelskiej na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska.

W Kędzierzynie-Koźlu Kidawa-Błońska spotka się z mieszkańcami i oczywiście będzie namawiać do poparcia kandydatów Koalicji Obywatelskiej w niedzielnych wyborach. Wydarzenie odbędzie się w czwartek na kozielskim Rynku i potrwa od godz. 14 do godz. 14.45. Będzie możliwość rozmów z kandydatami.

Aktualizacja: organizatorzy zmienili miejsce wydarzenia. Odbędzie się ono na placu Rady Europy przed urzędem miasta.

23 KOMENTARZE

 1. Hmmm to godziny dobrane dla największego elektoratu w kk, czyli emerytów.

  Osoby pracujące nie mogą się spotkać i zadać pytań 🤔
  Później twierdzą że młodzi ludzie się nie angażują haha

   • Raczej kandydat na premiera RP powinien poświęcić dla mieszkańców więcej niż 45 min.
    Branie urlopu…

    Pozostawie bez komentarza… Nie jestem w. Żadnej partii politycznej, nie jestem działaczem, ale zwykłym obywatelem który na ich fanaberje pracuje

    Szacunek dla wyborcy KO mogłaby okazać organizując takie spotkanie w bardzo przystępnych godzinach.

 2. Ja pierdziele ludzie ale się naszym Kedzierzynem-K. Interesują po wyborach to będziemy mieli tu super powietrze jak w górach tylko skoczni brakuje to trzeba wybudować i zgłosić do kalendarza skoków. Rozbudują nasze miasto że dla każdego będzie praca na poziomie jak za Odrą no to jeszcze stadion wybudujemy taki ale lepszy jak w stolicy i będzie impreza za imprezą A zyski dla miasto by śmieci stanialy bo mamy najdroższe w całym kraju A to tylko dlatego że u nas poziom życia jest jedno z najlepszych w Polsce . Już nie mogę się doczekać aż tu po wyborach powstanie druga Atlantyda . Amen

 3. prawdziwe święto dla naszych obrońców demokracji i sądownictwa; już widzę radosne gęby tych lokalnych politycznych celebrytów-aktywistów z Nowakiem, Tumulką i innymi mędrcami w pierwszym szeregu. Naturalnie szefowa Sabina z bananowym uśmiechem, w samym środeczku, obok Kidawy z równie pięknym, acz nadto wybielonym gibisem.

  • A tak pomagaja, ze wiecej ludzi wyjeżdża młodych za granicę, najwieksza umieralnośc od 2 wojny, zadluzanie panstwa, zdradzieckie ustawy 447, fakt pomagaja nie ma co. Uprzedzam złodziei z po, psl i innych sld tez nie cierpie, 30 lat klamania, dymania nie wystarczylo?

 4. W sumie to gardzę wami robaczkami co się wspólnie wyzywacie a może akurat któryś z was odpisał na komentarz swojej matce. Politycy może i są źli ale wy to jesteście zj…..

 5. Ludzie, po co wam tyle jadu, pazerności rządu nie zmienimy, ale możemy zmniejszyć apetyt. Kobiety, dajmy jej szansę a nóż będzie mądrze i inteligentnie. Ktoś musi rządzić niech będzie nią mądra i inteligentna, nie nasączona jadem kobieta.

  • Przecież ta kidawa-błońska to oszustka, klamczucha i zlodziejka, jacy wy jestescie naiwni, moze ona, moze tamta i caly kraj wyprzedany, ludzie umieraja na sorach, mlodzi wyjeżdżają a wy to dobrobytem nazywacie bo wam ochlap rzucili w postaci 500plus… śmiech na sali…

 6. Kidawa powinna przyjechac z NEUMANNEM, posłuchalibysmy jeszcze raz o demokracji, konstytucji w wydaniu PO. O.standardach panujacych w PO. O dzieleniu stołkow, – jak stwierdzil, – nie wazne kompetencje, wazne KORYTO. Kidawa niczym nie odbiega od niego. Rzadzili 25 lat, pod roznymi nazwami partiu ale zawsze ci sami ludzie. Co zrobili dla Polski? Obłowili sie przy korycie. Gawłowski adamowicz neumann itd…..

Skomentuj