Małgorzata Kidawa-Błońska ma przyjechać do nas dwa razy. Platforma Obywatelska rusza z kampanią

50

10 maja Polacy będą wybierać prezydenta. Dzisiaj kampanię wyborczą w Kędzierzynie-Koźlu oficjalnie rozpoczęła Platforma Obywatelska. Szefem sztabu powiatowego Małgorzaty Kidawy-Błońskiej został radny wojewódzki Robert Węgrzyn, który zapowiedział już, że kandydatka odwiedzi powiat kędzierzyńsko-kozielski aż dwa razy.

Poza Robertem Węgrzynem sztab tworzą radny miejski, a zarazem szef lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej Michał Nowak, radna wojewódzka Brygida Kolenda-Łabuś, radna miejska Ewa Czubek, radny powiatowy Piotr Jahn, a także Grzegorz Kodź.

– Pierwszym wyzwaniem, które stoi przed nami, jest zbieranie podpisów niezbędnych do tego, aby Małgorzatę Kidawę-Błońską zarejestrować jako kandydata na prezydenta. Nie skupiamy się na minimum, które musimy osiągnąć (…) Już na tym etapie kampanii będziemy przekonywać do naszej kandydatki – mówi Robert Węgrzyn.

Małgorzata Kidawa-Błońska w trakcie kampanii ma odwiedzić Opolszczyznę trzykrotnie, w tym, według zapowiedzi Roberta Węgrzyna, dwukrotnie pojawi się w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim.

– Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą, na pewno wybierzemy się na spacer po Kędzierzynie-Koźlu, ale też odwiedzimy gminy wiejskie – zapowiada Węgrzyn.

Brygida Kolenda-Łabuś nie ukrywa, że z Małgorzatą Kidawą Błońską łączą ją ciepłe stosunki.

– Jest osobą otwartą na potrzeby innych,  która zawsze stara się znaleźć słowa porozumienia, nigdy nie dążyła do podziałów (…) Jako marszałek Sejmu naprawdę szanowała opozycję – opowiada Brygida Kolenda-Łabuś.

Wraz z rozpoczęciem kampanii kędzierzyńska PO uruchamia cotygodniowe dyżury w każdy poniedziałek od godz. 16 do 18 w swojej siedzibie w budynku przychodni przy ulicy Leszka Białego.

50 KOMENTARZE

 1. W Pucku mogliśmy doświadczyć lekcji porozumienia i szacunku dla opozycji. Chyba, że obserwowane wydarzenia zostały błędnie przeze mnie zinterpretowane a język miłości właśnie taką przybiera postać.

   • Wydaje Ci się, że jeżeli ktoś pobiera jakąkolwiek pomoc to jest mniej wart od Ciebie?
    Czy potrafisz żyć dla kogoś, czy żyjesz tylko dla siebie? Czy Twoja wartość to tylko wszystko to co masz na sobie? Czy ktoś potrzebujący może na Ciebie liczyć, czy wolisz zachować tipsy w całości i nie będziesz się poświęcać dla kogoś kim zwyczajnie gardzisz?

   • Przejdź się po dużych pracodawcach i zobacz jak szczodrze dzielą się zyskiem z pracownikami a potem udawaj tępą dzidę. Ludzie potrzebują socjalu bo go rzeczywiście potrzebują a nie dlatego, że to jest szczyt ich marzeń.

  • Do Margaret, właśnie że nie żyje z socjalu, nie jestem beneficjentem żadnego programu, to jest właśnie elektorat platformy, wyzywać ludzi od komuchów, a taka niby kultura, cieszę się że dużo ludzi przejrzało na oczy, jak się nie ma nic do zaoferowania to tak jest

 2. Głównym tematem będzie że oczyszczą nam powietrze bo na fotce są Ci co obiecali A jak jest to sami wiecie . Sprowadzają fachowców z Czech lub wmawiają nam że palimy zima plastikami bo mniej jest odbiorów A nie to że mniej się pije . Czyli spychologia na mieszkańca A nie truciciela ale jak ta Pani zostanie prezydentem to na pewno coś w tej sprawie zrobi .

 3. a ja się pytam czy ośmiorniczki zostały już zakupione? przecież musi coś jeść pani kandydatka. Widzę że „wielki przegrany”co lubi oglądać ładne panie przejmuje pałeczkę przywództwa, wróże sukces :))))

  • A ja się pytam kiedy przestaną wydawać miliardy na ogłupiającą Kurwizję i czarną mafię, które to wydatki są kosmiczne w stosunku do jakiś tam ośmiorniczek, które tak Ci utkwiły w łebku.

 4. Jak tam panie Gniatkowski, komentarz napisany, współtowarzysze z młodzieżówki uaktywnieni, szefowa poinformowana, to można łykendzik zacząć.

 5. Tylko skrajna prawica jest w stanie wziąć wszystkich za twarz, brunatne koszule już wyprasowane wiszą w mojej szafie

 6. Dzisiaj para aspirująca do grupy przewodniej siły narodu dała następny spektakl bufonady w sejmie. Cóż za wspaniała katastrofa. Idźcie tą drogą, koniecznie.

  • Powinni ją tak przywitać jak prezydenta, po czym podejśc do niej i grzecznie zapytać czy było słychać.

   • Zgadza się. Wymagają od innych kultury, tolerancji i „wartości europejskich,” sami nie wykazującymi się nimi. Chętnie poznałbym program polityczny tzw. opozycji, a nie stek hejtu itp.

 7. Ona jest głupsza od Komoruskiego , kto ją może słuchać , tylko dureń
  Bez kartki nic sensownego nie powie,
  tyle w temacie
  Pozdrawiam czerwonych

   • Problem z czytaniem z zrozumieniem @penio ? „Ja” różni się od „Jaja.” Dziecko to odróżnia. Ty nie ? A jak według ciebie rozumieć nick „penio.” ?

    • Jako etatowemu wchodzącemu między wódkę a zakąskę tłumaczę: jaja są dwa, więc ja oznacza że ma jedno. A penio to zdrobnienie tego co między jednym a drugim ja się znajduje mordo ty moja.

     • „Ja” oznacza liczbę pojedynczą odnoszącą do osoby wypowiadającej się o sobie. Doucz się. Według ciebie ty jesteś jedynie „ch..jem.” Gratulacje dla twojej logiki. :))

 8. No jeszcze nam tu Kichawy potrzeba. Nie wystarczy wam, że ona ciągle kompromituje się (i was też) w TV? Przecież to Bredzisław SZOGUN- BUL w spódnicy.

 9. Sprzedaliscie się PiS za judaszowe srebrniki, dostajecie róznego typu socjale z waszych podatków, PiS kradnie na lewo i prawo ale wa dal ochłapy, podwyzszenie wieku emerytalnego to dzis problem wszystkich krajów nie tylko nasz, jeśli pani Kidawa Błonska zrobi tylko 50% tego co zrobili jej przodkowie dla dobra Polski to bedxie to najlepszy prezydent, Duda nigdy nie byl i nie bedzie ptezydentem to chłopek na posylki Kaina Kaczynskiego

Skomentuj