Magia świąt zagościła w Kędzierzynie-Koźlu. Choinka na rynku już świeci, ruszył jarmark [ZDJĘCIA]

10

Choć do świat Bożego Narodzenia pozostały jeszcze dwa tygodnie, to w Kędzierzynie-Koźlu na dobre zagościła już ich atmosfera. Na kozielskim rynku rozbłysła dziś choinka, aż do niedzieli w sercu Koźla odbywa się jarmark świąteczny.

Impreza rozpoczęła się już o godzinie 14, na scenie prezentowały się zespoły muzyczne, a na płycie rynku rozstawiły się kramy z gastronomią, ozdobami świątecznymi i grzanym winem. O godzinie 18 odbyło się oficjalne rozświetlenie choinki, licznie przybyłych mieszkańców ze sceny powitali prezydent Sabina Nowosielska wraz z jej zastępcami Arturem Maruszczakiem i Wojciechem Jagiełłą, przewodniczący rady miasta Ireneusz Wiśniewski i starosta powiatu Paweł Masełko, którzy złożyli mieszkańcom życzenia.

Świąteczna impreza potrwa aż do niedzieli. Zarówno jutro, jak i pojutrze stoiska będą dostępne już od godziny 12, w tym czasie na scenie prezentować się będą zarówno lokalni artyści i utalentowana młodzież z miasta, jak i zaproszone zespoły.

10 KOMENTARZE

 1. Podobno pieniędzy w budżecie KK coraz mniej.Sabino N. zdecyduj się czy oszczędzamy czy wydajemy.Co za prezydent,ma kontrolę nad tym co mówi??

  • Ogniska nie wolno robić, bo wicie rozumiecie – TRZEBA ekologiczne się ogrzewać. 😕

   Jakby eurokołchoz dowiedział się, że w miasteczku NIEmożliwości pali się ogniska albo koksowniki i produkuje dwutlenek węgla, 😳 to..

   ….. to ….. nie tylko nałożono by nam kolejne kary za nieuczciwość i niepraworządność ekologiczną, 🙄 ale….mosze …. nawet jakiś Timermnas by nam wypowiedział wojnę za ten dwutlenek. 🥴

   Albo jeszcze gorzej 😎

    • Koksowników ni ma, bo PeŁo sprzedało za grosze koksownię Hindusowi 😕

     I teraz Zdzieszowice robią koks dla PO-ważniejszych narodów 🙄
     I to BYŁA słuszna końciepcia folksdojcza Donaldu T. – na ROZKAZ Krzyżaków 😁

     W końcu wiadomo, że Polaczki wypuszczali tego dwutlenka na cały świat i niszczyli ekologię planety.😳
     A teraz gdy Zdzieszowice są własnością Hindusa, to ekologia jest oczeń charoszaja 🥴

     A PRZEDE WSZYSTKIM folksdojczowi Krzyżaki dali w nagrodę kolejnego MEDALA i PO-klepali PO plecach 👍😆
     Z rozkazem dalszej troski o ekologię i PRZEDE WSZYSTKIM wykopania Kaczyńskiego z rząda 🤭🤣

     W wszak wiadomo, że ROZKAZ to rozkaz i NALEŻY go wykonać 😎

     • W trosce o swoje zdrowie psychiczne i czytających te bzdury, nie pij już denaturatu. Czyż nie widzisz jak to szkodzi?

    • Coś ci się popierplaciło platfusie. Oglądaj mniej antypolskiej pseudostacji Tuskacz Vision Network to będziesz mądrzejszy. Tak ci zryli tą makówkę tymi bredniami i potem efekty widać. Męczący jesteś krasnalu.

 2. Szkoda ,że na darmowe specjały załapali się głównie ciawe plemię.To wkurzające bo można dzielic tak,by nie tylko niepracujacy mogli sie poczestować.W koncu to z naszych podatków Sabina sprawia przyjemność mieszkancom.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj