Maciej Musiałowski, Urszula Dudziak, Miss Polski i inni. W Zakrzowie trwają Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd. Zdjęcia

7

Dzisiaj rozpoczyna się drugi dzień Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd Art CUP organizowanych przez LKJ Lewada. Tym razem zawody, na które rokrocznie do Zakrzowa przyjeżdżają gwiazdy ekranu, odbywają się w hali Ośrodka Przygotowań Olimpijskich.

W sobotę w uroczystym otwarciu zawodów udział wzięli samorządowcy oraz parlamentarzyści. Do Zakrzowa przyjechała m.in. wicemarszałek Senatu Gabriela Morawska-Stanecka, prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska, starosta powiatu Paweł Masełko i przewodniczący rady miasta Ireneusz Wiśniewski.

W przerwach zawodów goście mogli obejrzeć pokazy mody jeździeckiej oraz energetyczny występ Cheerleaders Opole. Już dziś drugi dzień zmagań. W niedzielę odbędą się finałowe konkursy powożenia, ujeżdżenia, western riding oraz konkurs skoków przez przeszkody.

Udział w zawodach biorą w tym roku m.in Maciej Musiałowski, Anna Powierza, Katarzyna Dowbor, Kevin Aiston, Grażyna Barszczewska, Tomasz Biernawski, Łukasz Choroń, Urszula Dudziak, Maciej Florek, Małgorzata Iwanicka , Jan Jankowski, Ewa Kania, Paweł Kleszcz, Anna Korcz, Emilia Krakowska, Mariusz Krzemiński, Tomasz Lulek, Sylwester Maciejewski, Patrycja Modlińska, Robert Ekow Osam-Gyaabin, Artur Pontek, Elżbieta Romanowska, Halina Rowicka-Kalczyńska, Ewelina Rückgaber, Mateusz Rzeźniczak, Beata Sadkowska, Henryk Sawka, Karolina Sawka, Mark Shepherd, Roch Siemianowski, Marcin Troński, Krzysztof Wakuliński, Marek Włodarczyk, Wojciech Wysocki, Anna Maria Jaromin.

Art Cup tym roku odbywa się bez udziału publiczności, natomiast zmagania gwiazd można śledzić on line: http://artcup.pl/

7 KOMENTARZE

  1. W ujeżdżeniu pierwsza była aktorką Ania Powierza , a w skokach przez przeszkody choreograf Maciek Florek z You Can Dance , w powodzeniu aktorka Ela Romanowska ….

  2. Grunt że gwiazdki mogły za darmo pobawić się 2 dni w miłej atmosferze i swoim towarzystwie. Brawo, tak wygląda polska po szczepieniach.

  3. Do Zakrzowa przyjechała m.in. prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska, starosta powiatu Paweł Masełko i przewodniczący rady miasta Ireneusz Wiśniewski. Oto śmietanka towarzyska zwana władzą lokalną. Zamiast godnie zarządzać to jak przed II w.ś. szampańska zabawa a lud niech na to zapiernicza.
    Tam jest prawie jak w zoo płaci się za bilet i ogląda się zamiast zwierzęta to jak się bawią celebryci. Są ciekawsze rzeczy do zrobienia.

Skomentuj