Lokomotywa jak wielka choinka. Miasto zapaliło świąteczną iluminację

15

Lokomotywa jako pomnik dla kędzierzyńskich kolejarzy od kilku tygodni jest prawdziwą ozdobą Śródmieścia Kędzierzyna-Koźla. Teraz wygląda jeszcze piękniej i klimatycznie. Dzisiaj na zlecenie miasta maszyna zyskała świąteczną iluminację. Efekt jest zachwycający!

Foto: UM

15 KOMENTARZE

  1. Na co czekacie malkontenci i frustaci! Opluwajcie tych co tak „wieśniacko” ozdobili świątecznie lokomotywę.Rodacy do pracy (klawiatur), dzień bez złośliwośći na panią Prezydent,dniem straconym!

    • Ty jesteś pierwszy tak wywnioskowalem z tekstu Ale Mi Się Podoba Ta Lokomotywa i w Takim Wydaniu A opinia innych o mojej opinii mnie nie interesuje . Wesołych Świąt wszystkim .

  2. Lokomotywa pięknie oświetlona, a jeśli już można mieć jakieś uwagi, to tylko takie iż na mniejszych uliczkach również chociaż po kilka latarni powinno być udekorowane ozdobami.

  3. Byłoby pięknie gdyby po okresie świątecznym lokomotywa świeciła swoimi lampami z oświetleniem kabiny włącznie. Semafor konieczny jako domknięcie całości.

    • I żeby dym z komina leciał i żeby maszynista machał do kierowców na rondzie i żeby z głośników było słychać szum jadącej lokomotywy

  4. Szkoda, że nie pozostawiono tej iluminacji. W sumie nie było tam jakiś świątecznych ozdób, a lokomotywa oświetlona w ten sposób, nawet w lecie prezentowałaby się wyśmienicie!

Skomentuj