Lokatorzy dewastują mieszkania komunalne. Mogliśmy wejść do jednego z nich. WIDEO

23

Miasto remontuje, lokatorzy doprowadzają do zupełnej ruiny. Kędzierzyn-Koźle, jak wiele innych miast w Polsce, boryka się z problemem dewastacji mieszkań komunalnych. Mogliśmy zajrzeć do jednego z nich. Materiał wideo:

23 KOMENTARZE

 1. Władza w tym radni podnoszą tylko czynsze do tego MZBK chowają się za rzekomymi przepisami i pandemią nie ponosząc żadnych odpowiedzialności w tym nie podejmują żadnych decyzji. Tym samym pozwala się uciążliwej patologii na mieszkanie dosłownie w luksusie (nie jak na filmie) bez płacenia do tego z dużymi zaległościami. Znam przykład z autopsji. I dlatego my społeczeństwo czyli zwykli ludzie nie możemy otrzymać mieszkania bo patologia jest pierwsza oraz już mający mieszkanie muszą więcej płacić. Gdzie tu logika ?

 2. Dalej rozdawajcie menelom i patologii, super! Normalni pracujący uczciwie siedzą na wynajmach albo z rodzicami na 2 pokojach przez wiele lat a mieszkania rozdawajcie tym co naprawdę potrzebują.

 3. Tym dzikusom nic się nie należy. Zrobić ośrodek kontrolowany dla tego typu ludzi i za wszelką dewastację czy bycie pod wpływem powinni dostawać wilczy bilet. Mieszkania natomiast przekazać ludziom do wyremontowania z późniejszą możliwością wykupienia. Jak ktoś włoży w to pieniądze i czas to doceni.

    • Tobie to chyba zostało tylko miejsce na mózg. Twoja partia już upadła więc o czym ty bredzisz. Tylko poszczekuja jak te kundle od ponad 5 lat. Znów ci zagraniczne media i gazety zryły beret jak asfalt na ulicy. Co jedno to zabawniejsze.

   • Na czole sobie wypale , to może pisiory się będą trzymać z daleka. Akurat ośmieszasz to się sam tymi debilnymi komentarzami i durnymi podpisani. Przynajmniej się nie wstydzę używać jednego nicku.

    • Ja bym się ze wstydu spalił, podpisując się jakimiś gwiazdkami. Za dużo się tvnuPO24 naoglądałeś i tych wulgarnych babochłopów więc mnie to nawet nie dziwi.

     • Ja bym się ze wstydu spalił, podpisując się że nie lubię PełO. Za dużo się tvnPISu naoglądałeś i tych wulgarnych babochłopów, zboczków i klechów więc mnie to nawet nie dziwi.

 4. Patologia nie płaci ma najlepsze mieszkania, jeszcze im miasto dopłaca, a ty Polaku drugiego sortu gdzie pracujesz nie zaplac czynszu, to cie sądem straszą -masakra . Wy…c takich na ulicę, za taki syf w mieszkaniach

 5. Dlaczego państwo nie pozwala na budowanie slumsów jak w Brazylii czy Rumunii. Jak ktoś wybrał taki model życia to Ja podatnik nie zgadzam się na ten sposób wydawania publicznych pieniedzy czyli naszych podatków.
  Dlaczego państwo musi być w ten sposób opiekuńcze, gro ludzi pracuje, płaci podatki, a gnieździ się z rodzicami bo ich nie stać. A żul, ciawa dostaje bo głośniej krzyczy. Efekt jest taki że miasto samo stworzyło slumsy w centrum dzielnic, defacto eliminując je z wspólnej tkanki miejskiej. Wantuła rozwinął ten proceder do mistrzostwa.
  Tacy uciążliwi ludzie mogą coś dostać ale nie powinno to być więcej niż w zakładzie penitencjarnym, sprzęty przykręcone do ściany ewentualnie z betonu. Totalne minimum.
  Ja nie rozumiem jak można dostać tyle dając społeczeństwu ZERO.

 6. Efekt nadmiernego państwa socjalnego. Zamiast dać mieszkanie komuś pracującemu, kto będzie o nie dbał i płacił to mieszkanie trafia w ręce leni i patoli. A pracujący niech bierze kredyt.

Skomentuj