Liczba zakażeń koronawirusem znów w górę. W kraju odnotowano dziś 620 ofiar śmiertelnych COVID-19

6

W ciągu ostatniej doby potwierdzono w Polsce 14 838 nowych przypadków zakażenia koronawirusem oraz aż 620 ofiar śmiertelnych COVID-19. To najgorsze wyniki w ostatnich dniach.

Statystyki z ostatniego weekendu był wyraźnie niższe od wyników notowanych w ubiegłym tygodniu i mogło się wydawać, że epidemia wyhamowuje. W ostatnich dniach w całym kraju notowana jest niestety tendencja wzrostowa dotycząca zarówno liczba zakażeń, jak i ofiar śmiertelnych COVID-19.

Dziś w całym kraju odnotowano 14 838 nowych zakażeń oraz 620 ofiar śmiertelnych COVID-19. W powiecie kędzierzyńsko-kozielskim zakażenie potwierdzono u 42 mieszkańców, z powodu COVID-19 zmarło 5 osób.

Aktualne informacje dotyczące kozielskiego szpitala przekazało starostwo powiatowe:

W szpitalu w Koźlu przebywa 154 pacjentów z potwierdzonym zakażeniem, w tym 17 pacjentów przebywających na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. Hospitalizowanych jest czworo dzieci, u których potwierdzono zakażenie, u trojga podejrzewa się koronawirusa (stan na czwartek, godz. 10:30).

6 KOMENTARZE

 1. Zamknąć lasy póki nie jest za późno!!! Żyjemy w najlepszym państwie na świecie, rząd jest idealny, premier doskonały, prezydent wybitny, a prezes PIS bez skazy.

  • Żeby ciebie nie zamknęli. Nie musisz powtarzać tych złotych myśli po raz n-ty. Wszyscy to wiemy i się cieszymy, że nie rządzą platfusy z wodzem ryżym na czele. Wystarczy, że wysyp platfiaków jest w Matołkowie.

 2. Czy najwspanialszy rząd Prawdziwego Narodu Polskiego (o tysiącletniej historii i nacjonalizmie zaczepionym przez endeka Dmowskiego) zajmuje się rozwiązywaniem spraw innych niż te które sam sobie wymyśli? Strateg, Naczelnik, Wódz, Sternik posiada zmysł gaszenia ognia jeszcze większym ogniem.

  A w ostatnim czasie bystrzaki, wybrańcy suwerena troszczą się o : futrzaki, tematy wokółodbytnicze jak aborcja, pedofili purpuratów nie dotykają, liczenie wolnych łóżek oczami antkowych WOT, utajnianiem prawdziwych danych o pandemii, laniem i pryskaniem kobiet (zwanych wg niektórych mniej szanownych forumowiczów: szmatami ). Ciągle nie potrafią uruchomić zakupionych przez narciarza respiratorów, może pomoże instruktor windsurfingu albo perukarz Suski? Ach zapomniałem o historyku Sasinie ogarniającym przemysł, ooo to jest właściwy kierunek, historyk w roli inżyniera!

  • Rychu znów psychotropy popił samogonem i efekty widać :)
   Płacz i ujadanie jak co dzień :)
   I tak od 5 lat dzień w dzień.
   Biedne lemingi, coraz bardziej sfustrowani:)

Skomentuj