Letnie roszady w powiatowej oświacie. Nowy dyrektor w „Budowlance”, bez zmian w ZSTiO i CKZ

2
Po 40 latach pracy pedagogicznej dotychczasowa dyrektorka "Budowlanki" przechodzi na zasłużoną emeryturę. Na stanowisku zastąpi ją Ewelina Kowaś.

Zarząd powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego rozstrzygnął trzy z czterech ogłoszonych niedawno konkursów na stanowiska dyrektorów placówek oświatowych.

Postępowania były związane z kończącymi się kadencjami dotychczasowych dyrektorów w czterech placówkach: Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej, Zespole Szkół nr 1 i Centrum Kształcenia Zawodowego. W przypadku szkoły w Azotach i Centrum Kształcenia Zawodowego swoją pracę kontynuować będą dotychczasowi dyrektorzy: Maria Staliś i Ireneusz Wiśniewski.

Zmiana nastąpi w „Budowlance”, gdzie Urszulę Więcek zastąpi Ewelina Kowaś. Dotychczasowa dyrektor ZS nr 1 po ponad 40 latach pracy pedagogicznej zdecydowała się przejść na zasłużoną emeryturę. Bez rozstrzygnięcia zakończyło się postępowanie dotyczące Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej, w tym wypadku konkurs zostanie powtórzony w sierpniu.

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj