Ławka zniknęła, zostały śruby sterczące z chodnika. „Grozi nawet przebiciem stopy”

10

Czytelnik, który interweniował w naszej redakcji, ostrzega przed śrubami sterczącymi z chodnika na alejce pomiędzy halą sportową a krytą pływalnią. „Można się potknąć, a jeśli ktoś cięższy by stanął, przebije stopę” – alarmuje.

Udaliśmy się na miejsce. Rzeczywiście, w miejscu, gdzie jeszcze niedawno stała ławka, teraz z chodnika sterczą śruby, które bardzo trudno zauważyć. Nietrudno sobie wyobrazić, jak dochodzi tu do wypadku. Dlaczego taka sytuacja ma miejsce?

Alejką administruje urząd miasta, który powiadomiliśmy o sprawie. Jak się okazuje, ktoś prawdopodobnie bezprawnie zdemontował ławkę i przeniósł ją na teren skateparku. W najbliższym czasie zostanie ona ponownie umieszczona na swoim miejscu.

Aktualizacja: już kilka godzin po zgłoszeniu śruby zostały usunięte.

10 KOMENTARZE

  1. A policja i SM nie widziała nic?dodatkowo tam ponoć jest monitoring wiejski- przepraszam miejski.dziwne że w okolicy jednego z ulubionych miejsc stacjonowania naszych służb takie rzeczy się dzieją

  2. Jak ją przenieśli na skatepark to bardzo dobrze, często tam jestem z synem i są dwie ławki oblegane przez młodzież na tak dużym placu. Muszę stać jak kołek żeby obserwować syna bo nie ma gdzie usiąść.

  3. Sprawdzić kto to zrobił na monitoringu jeśli jest cokolwiek wart i obciążyć rodziców delikwentów (prawdopodobnie nieletni). Wyrozumiałość kończy się tam gdzie zaczynają się pieniądze…

  4. Ławki nikt nie ukradł,tylko przestawił.wniosek prosty zamiast zielonych dachów i pseudo ścieżek za pływalnią,od pływalni do Manhattanu dołożyć dużo ławek i po problemie.a i zwolnić miejskiego ogrodnika,nieudacznika.

Skomentuj