Ławka zniknęła, śruby zostały. Na placu zabaw w Cisowej lepiej być ostrożnym

8

Plac zabaw na osiedlu Cisowa bez wątpienia może zaoferować dzieciom dużo atrakcji, jednak w ostatnim czasie rodzicie boją się o bezpieczeństwo swoich pociech. Wszystko przez wystające kilkucentymetrowe śruby po zdemontowanej ławce.

Z naszą redakcją skontaktowali się zaniepokojeni rodzice, którzy przychodzą z dziećmi na plac zabaw na osiedlu Cisowa. W dobrze wyposażonym, dość dużym, nowoczesnym placu zabaw zdemontowano ławki, niestety pozostawiając wystające śruby.

Nowej ławki w tym miejscu nie ma. Są natomiast niebezpiecznie wystające śruby. Strach pomyśleć co się może wydarzyć, gdy dziecko nie daj Boże się potknie i uderzy w nie główką. Poza tym dzieci jeżdżą tam na hulajnogach, deskorolkach… Zresztą również dorosły możne nie zauważyć tych śrub i sam się o nie potknąć – mówi mieszkanka osiedla.

O sprawie został poinformowany urząd miasta. Sytuacja powinna jak najszybciej się zmienić.

– Zgłoszenie zostało już przekazane do firmy zajmującej się utrzymaniem placów zabaw – mówi Piotr Pękala, rzecznik urzędu miasta.

8 KOMENTARZE

  1. Trzeba poszukać w cisowiańskich ogródkach. Zresztą jak to mówią w Cisowej nawet gołębie fruwają do góry nogami żeby im obrączek ludzie nie ukradli. A na rowerze trzeba pędzić żeby opon nikt nie ukradł ?

  2. zaniepokojeni rodzice nie potrafią wykręcić kluczem śruby z kołka i wydupić do śmietnika? zamiast tego wzywają prasę i robią artykuł ze zdjęciami wystającej śrubu? czy wy zatroskani ludzie oszaleliście już do końca?

  3. W kozielskim parku wymienili ławki ( wystarczyło dodać kilka i wszyscy skakaliby z radości, no ale w mieście możliwości liczą się nówki). I teraz stoją po dwie, jest ich bardzo niewiele, koszy na śmieci jeszcze mniej, taką wizję ktoś miał.
    „Stare” ławki nie były wcale złe, ale bogactwo w mieście to norma.
    Może wizjoner chce fakirów w Cisowej , którzy odpoczną na śrubie?

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj