Ktoś zrobił kupę w basenie. Główna niecka na „Wodnym oKKu” wyłączona z użytkowania

29

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował o zamknięciu dużej niecki basenu w Azotach. 

Decyzja została podjęta po tym, jak w wodzie dostrzeżono kał. Sprawcy zamieszania nie udało się namierzyć. Występek spowodował jednak duże komplikacje dla użytkowników obiektu – decyzją Sanepidu konieczne okazało się zamknięcie największej niecki basenu. Inne atrakcje pozostają do dyspozycji.

– W wodzie nie wykryto żadnej bakterii, ale zgodnie z procedurą musimy wdrożyć odpowiednie kroki. W trybie pilnym wezwaliśmy firmę, która ma zająć się oczyszczeniem wody – mówi Zenona Kuś.

Wiadomo już, że główna niecka będzie wyłączona z użytkowania co najmniej do soboty. Wszystkie inne atrakcje na obiekcie (wodny plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej, brodzik) są dostępne dla mieszkańców.

29 KOMENTARZE

  1. Może ci co mnie wczoraj wyprzedzali swoim starym ciemnym audikiem a3 w kobylicach na świeżych rejestracjach. Wieczorem . Hehehehbuauahahaah . Pewnie któryś z tego auta miał sraczkę cislo go i musiał wyprzedzić w miejscu zabudowanym . Dziś przyszedł na basen i nasrał . Proste

  2. Nie ma tam żadnego monitoringu? W wielu miastach aż roi się od kamer, od miejskich obiektów po prywatne sklepy a nawet bloki mieszkalne.U nas jest zaledwie kilka kamer – o co tu chodzi, powinno być przynajmniej kilkadziesiąt, jeśli nie ponad setka.
    A bydlaka złapać i oskarżyć o narażenie zdrowia i życia użytkowników basenu!

  3. Powiem szczerze aż odechciało mi się pływać na tym basenie spędzać miło czas . Masakra . Powinni to na klaustridium zbadać w laborze. Gówno do krauzy i zbadać wtedy wyjdzie czuje gówno . Tam obok sklepu spożywczego w kobylicach ostatnio dużo takich zesranych ludzi . Ostatnio chłop narabany jak cep tam leżał cały posrany poszczany fujjj. Weźcie coś z tym zróbcie bo aż strach tam jechać jak tam ostatnio same pijusy przesiadują i jabole doją aż do upadłego. Gdzie jest sołtys z kobylic i nic z tym nie robi . Tak samo przy wjeździe na ul kręta leży facet z gołą dupą i fiutkiem i zadowolony . Wstyd i żenada co to się porobiło

  4. Jak dla mnie to niech tam stają codziennie, za to że tyle pieniędzy poszło na taką chujnie. Już wcześniejszy basen był lepszy.

Skomentuj