Ktoś wrzucił szczeniaka do kontenera na używaną odzież. Na ratunek ruszyli strażacy i pracownicy schroniska

38

Skowyt dobywający się z zamkniętego metalowego pojemnika usłyszeli przechodnie i wezwali pomoc. Ktoś wrzucił psa do kontenera na używaną odzież ustawionego przy ul. Pawła Stalmacha w Kędzierzynie-Koźlu.

Interweniujący pracownicy schroniska od razu zaalarmowali służby ratunkowe. Na miejsce wezwano straż pożarną oraz policję. Strażacy postanowili rozciąć kontener. Wewnątrz znaleziono szczeniaka. Nie wiadomo, jak długo znajdował się w kontenerze. Pracownicy schroniska udzielili pomocy czworonogowi. Trafił on już do placówki przy ulicy Gliwickiej.

Policja poszukuje osoby, która dopuściła się tego czynu. Każdy, kto posiada informacje na temat zdarzenia, proszony jest o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

38 KOMENTARZE

 1. Może to kolejna akcja „kiełbasiarza”. Mimo wszystko słabo, taką bezdusznością charakteryzują się głównie kobiety. Mogła go już odwieźć do schroniska, albo zostawić na ulicy.

  • Ty to się nie odzywaj bo żeś już pokazał pod artykułem na temat „kiełbasiarza”. Facet jesteś zwykłym zerem.
   Człowiek jeśli można tak określić (bo raczej nie) robiący takie coś nie dzieli się na kobietę czy mężczyznę.
   Więc skończ te głupie wywody. Chyba jesteś częścią rowerową skoro tak piszesz o kobietach.

   • Widzę że znalazł się rycerzyk w lśniącej zbroi gotowy bronić białogłów. Większość tego typu zbrodni, jak i innych przestępstw jest przypisywana mężczyznom z automatu i jakoś nikt nie protestuje. Kiedy zarzuci się jakiś czyn kobiecie to momentalnie znajdzie się jakiś obrońca uciśnionych przez system ofiar losu. Gdzie równouprawnienie?

    • Ty łajzo nienawidzisz kobiet, zwierząt i dlatego klepiesz te dyrdymały. Masz porostu problem ze sobą to do psychiatry się zgłoś. Twój tok „rozumowania” jest chory. Nie wiem może ciebie baba lała czy cóś takiego że je tak nienawidzisz. Być może miała racje bo sam bym ci kopa zasadził. Absolutne zero.

     • Haha, aż mi poprawiłeś humor swoimi wywodami. Tak, nienawidzę wszystkiego i wszystkich, bo jestem zawistnym Polakiem. Chciałbym być tak głupi jak Ty, może wtedy świat wydawałby się lepszym miejscem.

     • Rychu przestań pierdzielić bez sensu. Znowu masz napad urojenia kopania rowu i innych historii bo nie bierzesz przepisanych psychotropów poza tym Branice czekają. Do tego nie posługuj się nie swoim pseudo.

     • Nie jesteś prawdziwym mieszańcem Koźla jak się podpisujesz.
      Koźlanie nie kopią rowów lecz mogą ci skopać d**ę. A te prostackie teksty Rychu to se możesz…. Zmień lepiej podwórko i idź do innej piaskownicy.

 2. Istoty człekopodobne mają coraz więcej problemów ze sobą, trują parówki dla psów (parówki Antoniego vel Parówka Smoleńska też zatruły sporą część społeczeństwa). Nie minęło kilka dni i ktoś skazał na uwięzienie słodkiego szczeniaka.

  Quo vadis, Polsko?

 3. Rychu dzien bez Smoleńska jest straconym dla ciebie?Bez kpiny oczywiscie.Dobrze mze chociaz z okrucienstwem wobec braci mniejszych sie nie zgadzasz.A ofiary smolenskie…cóż,mogli nie lecieć.Taki juz jestes POprawny.

 4. Skłonny jestem pomyśleć, że szczeniak bawiąc się wlazł w kupkę ubrań przeznaczonych do oddania, a roztargniony właściciel tego nie zauważył wrzucając go z ubraniami do kontenera i potem rozpaczliwie szukał swojego pieska w domu. Po tym artykule zgłosi się gdzie trzeba, żeby pieska odzyskać i podziękuje tym co go uratowali. Chcę wierzyć, że tak było i tak będzie. Jeżeli było inaczej, to zrobił to zasługujący na karę zwyrodnialec.

 5. Bestia? Zwyrodnialec ? A wy to normalni jesteście ? Może tak kara śmierci za szczeniaka ?
  Może to jakieś dziecko z głupoty wrzuciło psa do kontenera ?

 6. O jejku jejku, ktoś wrzucił szczeniaczka do kontenera. BESTIA! A teraz chodźmy do mięsnego po 1kg cielęciny bo jutro kotlety na obiad. Co tam że każdego dnia tysiące cieląt jest zabijanych w rzeźniach. Banda hipokrytów.

  • Durniu nie myl pojęć zwierze hodowlane na cel żywienia społeczeństwa, a zwierzęta które trzymamy w domach jako pupile czy zwierzęta w zoo w celach naukowo – poznawczych. A hipokryta jesteś ty nawet nie wesz co to oznacza boś tępak bez szkoły. Lepiej się stul dziób i won stąd.

Skomentuj