Ktoś podpalił kontener z odzieżą używaną. Interwencja straży pożarnej

3

Kłęby dymu i płomienie wydobywające się z kontenera na odzież używaną – taki widok po dotarciu na miejsce zastali strażacy z Kędzierzyna-Koźla.

Strażacy odebrali zgłoszenie około godz. 23.30. Płonął kontener na używaną odzież stojący przy ulicy Skarbowej. Na miejscu interweniowały dwa zastępy. Strażacy szybko poradzili sobie z ugaszeniem ognia. Działania trwały niespełna pół godzimy. Płomienie zniszczyły zarówno kontener, jak i jego zawartość. Straty wstępnie oszacowano na 2 tys. zł. Nie ma wątpliwości, że pożar wywołał podpalacz. Na miejscu pracowali także policjanci.

3 KOMENTARZE

  1. Niestety debili nie brakuje -a szczególnie w „okolicy „ulicy Skarbowej ..wiele osób które znam zastanawia sie dlaczego miasto nie zainwestuje w kamery zamiast w pomniki lub inne „bardzo przydatne rzeczy ” a do tego ten niedawny artykuł o tym ile milionów będzie miało nasze miasto w budżecie na przyszły rok …i które na pewno równie dobrze zostanę wykorzystane …Zastanawia mnie czy dzięki tym milionom schroniska (w Kędzierzynie i na dębowej )tez coś zyskają bo z tego co słyszałam to Psy z Kędzierzyna dostają 600 zł miesięcznie -TO KPINA przy tym co sie wydaje na pierdoły ! A psy i koty z Dębowej ? Ludzie którzy maja władzę wolą zająć się pomnikami …i rynkiem który niedawno był przerabiany :P

Skomentuj