Która szkoła jazdy najlepiej przygotowuje do egzaminu? Aktualny ranking

4

Niespełna 34 proc. wyniosła średnia zdawalność egzaminu praktycznego wśród absolwentów szkół nauki jazdy z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego za pierwsze półrocze 2017 roku.

Każdego roku starostwo powiatowe dwukrotnie publikuje wyniki uzyskiwane na egzaminach przez kursantów. Dane z pierwszej połowy 2017 roku tylko nieznacznie różnią się od statystyk uzyskanych w analogicznym okresie 2016 roku.

Średnia zdawalność egzaminu teoretycznego w przypadku kursantów uczęszczających do szkół z naszego powiatu wyniosła 49,8 proc wobec 49,95 proc uzyskanych w pierwszej połowie 2016 roku. W przypadku egzaminów praktycznych wynik ten wyniósł 33,8 proc (32,86 proc w 2016 roku).

Tak prezentują się wyniki uzyskane przez kursantów poszczególnych szkół z naszego powiatu:

UWAGA, KOLEJNOŚĆ NIE ZALEŻY OD WYNIKÓW ZDAWALNOŚCI. DECYDUJE NUMER OSK!

4 KOMENTARZE

  1. Co z tego ,że szkoły dobrze przygotują kursanta do egzaminu jak WORD-y to maszynki do robienia pieniędzy. Upał 36 stopni w cieniu to po co ma egzaminator wyjeżdżać w miasto z kursantem jak może uwalić i pozostać w chłodnej halii. Najwyższa pora aby ktoś pomyślał o tym i posprawdzał nagrania z przeprowadzonych jazd. To woła o pomstę do nieba co wyprawiają egzaminatorzy. Nikt sie nie poskarży bo każdy chce zdobyć upragnione prawko.Tyle w temacie.

  2. Zdawałem na rózne kategorie w różnym wieku, większość co piszą młodzi w komentarzach to bzdury. Egzamin w Polsce nie jest idealny, niestety w pewnych sprawach podchodzi się matematycznie i zero-jedynkowo, brakuje zdrowego rozsądku. Jeden egzaminator czepia się, gdy kursant się zatrzymał bo pieszy jest przy przejściu, a inny oblewa bo się nie zatrzymał – paranoja. Opłaty powinny również zostać zmienione, jak ktoś nie wyjechał na miasto nie powinien płacic pełnej kwoty to raz, a dwa jak już zdał plac, a oblał miasto nie powininen ponownie zdawać placu. Na szczęście będa zmiany, WORDY będą dostawać pieniądze z budżetu, więc dostaną zawsze tyle samo niezależnie ile razy obleją kursantów.

Skomentuj