Kto tym razem zostanie Kozłem Biznesu? Trwa kolejna edycja konkursu

7
Bal Biznesu 2019.

Już po raz czwarty Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy organizuje skierowany do działających lokalnie firm i instytucji konkurs Kozły Biznesu. Wręczenie statuetek tradycyjnie odbędzie się podczas Balu Biznesu.

Celem konkursu jest wyłonienie wydarzeń oraz nagrodzenie za działania najbardziej znaczących podmiotów w minionym roku, a także promowanie działań o charakterze innowacyjnym przyczyniających się do rozwoju Gminy i Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego.

Kategorie Konkursu:
Statuetki: Firma Roku, Inwestycja Roku, Działalność Społeczna Roku, Osobowość Roku, Nagroda Mediów.
Dyplom: Debiut Roku.

Podmiotami uprawnionymi do zgłaszania kandydatów są jednostki administracji rządowej i samorządowej, organizacje pozarządowe, media, osoby fizyczne, osoby prawne. Honorowy patronat sprawuje: Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle Sabina Nowosielska.
Zapraszamy do zgłaszania kandydatów w biurze Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego lub za pośrednictwem maila (biuro@kkpp.pl) do dnia 03.01.2020 r.

Gala konkursu odbędzie się podczas VI Balu Biznesu.

7 KOMENTARZE

  1. Pani Pr Sabina N powinna dostac nagrode kozla ofiarnego .KKPP to instytucja ktora nie jest kontrolowana przez Rade Miasta.Utracono kontrole nad pieniedzmi przeznaczanymi na inwestycje.Przypomne o bulwersujacej mieszkancow aferze portowej.KKPP to stolki dla poplecznikow SN i marnotrawienie kasy.

  2. To może nowosielską- w końcu potrafi budżet miasta roztwonić i zwiększyć koszty inwestycji do niebotycznych wysokości przy zmniejszaniu jakości wykonania.

  3. Kkpp to czysta kpina , spójrzcie na inne miasta; Gliwice, Jelcz-Laskowice,Wałbrzych czy w końcu Wrocław tam specjalne strefy po 100 h są pełne od 10 lat i nikt nie robi cyrku tylko ciężko zapierdala,no ale cóż zawsze jest okazja na darmową bibę

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj