Kto go rozpoznaje? Złodziej uchwycony na nagraniu z monitoringu

7

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży sklepowej. Do przestępstwa doszło w marcu 2019 roku w jednym z marketów na terenie Kędzierzyna-Koźla. Publikujemy zdjęcie mężczyzny, który jest podejrzewany o ten czyn. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod nr tel. 77 472 46 03.

Aktualizacja: Po opublikowaniu wizerunku mężczyzny podejrzewanego o kradzież policjanci otrzymali informacje od czytelników, które pozwoliły na ustalenie jego tożsamości. 

Do kradzieży doszło 20 marca. Nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch wiertarko-wkrętarek z akcesoriami w jednym z marketów na terenie Kędzierzyna-Koźla. Jak ustalili policjanci, po godzinie 13:00 do sklepu przyszedł mężczyzna, który wyniósł narzędzia o wartości 700 złotych.

Kradzież tę zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcia z wizerunkiem mężczyzny podejrzewanego o tą kradzież.

Niezależnie od prowadzonych przez funkcjonariuszy czynności, zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które rozpoznają tego mężczyznę lub mają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy kradzieży, o kontakt telefoniczny z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod nr tel. 77 472 46 03.

Aktualizacja: mężczyzna został już zidentyfikowany przez policję, dlatego na zdjęciu zasłoniliśmy twarz.

7 KOMENTARZE

  1. Poznać złodzieja po „twarzy” czy majątkach – czy RODO zabrania publikowania wizerunku złodzieja – paranoja ten co publikuje to zdjęcie chyba jest krewnym sprawcy,

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj