Kto go rozpoznaje? Policja w Kędzierzynie-Koźlu szuka mężczyzny podejrzewanego o kradzież

8

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży sklepowej.

Do przestępstwa doszło na pod koniec stycznia 2020 roku. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu zostali powiadomieni przez pracowników sklepu o kradzieży artykułów wartych blisko 1000 złotych.

Publikujemy zdjęcia z wizerunkiem mężczyzny podejrzewanego o to przestępstwo.

Niezależnie od prowadzonych przez funkcjonariuszy czynności, zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które rozpoznają tego mężczyznę lub mają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy kradzieży o kontakt telefoniczny z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod nr tel. 77 472 46 03 lub kontakt mailowy: dyzurny.kk@op.policja.gov.pl.

8 KOMENTARZE

 1. Uchodźca, to nie może być nikt z naszych, choć jestem skłonny, że to ktoś od Tuska, bo zawsze to wina tego gościa

   • Kwarantanna, kwarantanną ale jak już 2 tygodnie temu przewidziałem, siedzenie z madką i bombelkami w dużej / niedużej willi daje się we znaki. Basen mam nieogrzewany, nie ma się gdzie podziać.
    Z sąsiadami musimy po piwnicach siedzieć, a nie wszyscy je sobie zbudowali, zbiegowiska są zakazane, ważne że piwniczki zaopatrzone, interesy w płazem w szyldzie też.

    • Sztrasburger i Drozda moze ci buty czyscic, jestes krolem dowcipasow. Powiedz jeszcze, ze wczoraj z Wloch wrociles i juz bedzie full pakiet rozrywkowy.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj