Krystyna Janda wystąpi na deskach Domu Kultury „Chemik”. Teatr „Polonia” przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla

2

10.06 o godz. 18.00 na deskach DK „Chemik” szczególne wydarzenie. Spektakl Teatru Polonia „Boska!” w reż. Andrzeja Domalika z Krystyną Jandą w roli głównej.

Światowy hit teatralny! Tekst oparty na historii życia FLORENCE FOSTER JENKINS, słynnej postaci ze świata opery, najgorszej śpiewaczki świata. To spektakl o tym, że warto realizować nawet najbardziej szalone marzenia.

Zabawna i momentami zdumiewająca opowieść o Florence Foster Jenkins – bogatej ekscentryczce, która, nie mając ani słuchu, ani głosu występowała w najsłynniejszych salach koncertowych świata, zapełniając Carnegie Hall do ostatniego miejsca. Radośnie fałszując, wierząc jednocześnie w swój talent i słuch muzyczny, Jenkins mowiła: Ludzie mogą mówić, że nie umiem śpiewać, ale nikt nigdy nie powie, że nie śpiewałam. Ta prawdziwa opowieść o jednej z najdziwniejszych postaci dwudziestowiecznej kultury pokazuje jednocześnie, że warto realizować nawet najbardziej szalone marzenia. Płyty z wykonaniami Jenkins sprzedawane są do dziś na całym świecie.

Bilety w cenie: 140 zł – parter, 110 zł – balkon. Bilety w sprzedaży. Kup on-line

2 KOMENTARZE

  1. Kto tę lewaczkę zaprosił do K-K ? 140 zeta ? Chyba jakiś żart . Nie dostała dotacji na swoje wypociny to jeździ po dziurach chałturzyć . Jazda koderaści na „spektakl” , trzeba wspomóc finansowo Jandę , bo na waciki nie ma biedaczka .

Skomentuj