Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali 23-latka, który miał przy sobie sporo amfetaminy

4
Foto: archiwum

Operacyjne ustalenia doprowadziły kryminalnych z Kędzierzyna-Koźla do 23-latka. Mężczyzna posiadał ponad 70 gramów amfetaminy. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Działania kryminalnych z Kędzierzyna-Koźla związane z przeciwdziałaniem przestępczości narkotykowej doprowadziły funkcjonariuszy do 23-latka. Z operacyjnych ustaleń policjantów wynikało, że młody mężczyzna może posiadać narkotyki. Informacje te potwierdziły się. Podczas jego przeszukania, funkcjonariusze znaleźli ponad 70 gramów amfetaminy.

23-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat więzienia.

4 KOMENTARZE

  1. Amfetaminy to od ponad 10 lat nie ma. To co przy nim znaleźli to 70gram jakiegoś gówna amfetaminopodobnego. Za komuny też były wyroby czekoladopodobne. Z czekoladą nie miały jednak nic wspólnego.

  2. A może tak ktoś napisze o tej sytuacji z soboty gdzie młody Rom zażył dopalaczy, zaczymanie akcji serca reanimacja śmierć, i to ten sam Pan co uciekł policji i była wielka obława na niego, wojna Romów przez tą sytuację, może ktoś zajmie się ta ulica w końcu, bo targowisko upada bo ludzie obawiają się robić tam zakupy przez krzyki wyzwiska kłótnie rekaczyny tych Romów!

Skomentuj