Krwiodawcy nie zawiedli. Przed meczem ZAKSY udało się zebrać blisko 8 litrów życiodajnego płynu

7

Organizatorzy sobotniej akcji zbiórki krwi mają powody do zadowolenia. Przed i w trakcie meczu Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z Asseco Resovią Rzeszów do autobusu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ustawiła się kolejka kibiców i zwykłych mieszkańców, którzy postanowili wesprzeć akcję i podzielić się życiodajnym płynem.

Jest to już kolejna akcja zainicjowana przez policjantów z kędzierzyńsko-kozielskiego oddziału Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji we współpracy z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Każdy, kto wziął udział w zbiórce otrzymał wejściówkę na mecz z Asseco Resovią Rzeszów, a także udział w losowaniu upominków, które wręczyli Artur Kamiński, wiceprezes zarządu Grupy Azoty ZAK, Sebastian Świderski, prezes Grupy Azoty ZAKSA oraz Radosław Mierzejewski z klubu Honorowych Dawców Krwi przy Międzynarodowym Stowarzyszeniu Policji. Ostatecznie udało się zebrać aż 8 litrów krwi. Kolejna zbiórka krwi planowana jest 11 grudnia od godz. 11 do godz. 14 pod Halą Azoty.

7 KOMENTARZE

  1. No i fajnie, zawsze to pomoc.. Dobra akcja, szacunek, szkoda tylko że Pani Sylwia która tam pracuje dla MOSiR tak wulgarnie się do tej akcji odnosiła, brakuje jej szacunku do ludzi, zarówno tych którzy tam pracują,jak i osób odrabiających godziny czy do współpracowników..

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj