Kozły Biznesu po raz trzeci. Konkurs Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego

7
Laureaci zeszłorocznej edycji Kozłów Biznesu.

Już po raz trzeci Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy w partnerstwie z Gminą Kędzierzyn-Koźle wybierze najbardziej znaczące firmy i wydarzenia gospodarcze minionego roku, przyznając nagrodę Kozły Biznesu.

Nagrody i statuetki zostaną przyznane w kategoriach: firma roku, inwestycja roku, działalność społeczna roku, osobowość roku oraz debiut roku. Przyznana zostanie także nagroda mediów.

– To ważny społecznie i gospodarczo projekt skierowany do mieszkańców, podmiotów  gospodarczych i instytucji działających w Kędzierzynie-Koźlu, co więcej, tworzących to miasto i kreujących wymierną przestrzeń do rozwoju – tłumaczą przedstawiciele Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego. – Rozwój miasta, wzbogacanie jego tożsamości i umacnianie marki jest możliwe dzięki dobrym praktykom, przykładom, efektywnie realizowanym projektom. Dlatego też wszystkie te małe i duże sukcesy należy prezentować szerokiemu gronu odbiorców. Liczymy, że III edycja konkursu zgromadzi wartościowe zgłoszenia, spośród których wyłonimy te najlepsze (…) Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej znaczących podmiotów i wydarzeń w 2018 roku, a także promowanie działań innowacyjnych i przyczyniających się do rozwoju gminy i powiatu  kędzierzyńsko-kozielskiego”.

Laureatów konkursu do końca stycznia wybierze kapituła. Nagrody zostaną przyznane podczas uroczystej gali.

Regulamin konkursu

7 KOMENTARZE

  1. towarzystwo wzajemnej adoracji znowu w natarciu. Bo od powtarzania słowa biznes i przedsiębiorczość, to jeszcze żadne miasto nie odżyło. Od realnego działania- owszem.

  2. Kozły czy inne osły jeden ssak…
    jeden z „tancerzy” jest baaardzo nerwowym kierowcą służbowej białej skody…

Skomentuj