Kowboje i Indianie wspólnie zatańczą na parkiecie. Bal charytatywny „Dziewiątki” już w lutym

1

W tym dniu kowboj nie będzie walczył z Indianinem, lecz wręcz przeciwnie, staną ramię w ramię tylko po to, aby dać szansę pewnemu dzielnemu chłopcu wrócić do zdrowia. Charytatywny bal „Dziewiątki” w klimacie dzikiego zachodu już 18 lutego. Jeszcze możesz dołączyć do zabawy i również pomóc!

Bal charytatywny Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 to już mocno zakorzeniona tradycja. Co roku dzięki inicjatywie udaje się zrobić wiele dobrego. W tym roku organizatorzy, czyli szkolna rada rodziców, stworzą w Hotelu Solidaris prawdziwy Dziki Zachód.

Kowboje i Indianie będą bawić się w szczytnym celu, dochód z balu zostanie przekazany na rehabilitację Kuby, ucznia klasy pływackiej 4s, który ma spastyczne porażenie mózgowe. W 2018 roku przeszedł dwie operacje w USA i wymaga intensywnej rehabilitacji. Koszt jednego turnusu to kwota bliska 9000 złotych.

Kuba jest uśmiechnięty bo w tej chwili przebywa w Bydgoszczy na turnusie rehabilitacyjnym i jest tam między innymi dzięki Wam. W ubiegłym roku szkolnym część dochodu z Balu jak i Aktywnej Soboty, przeznaczyliśmy m.in. na rehabilitację Kuby. Teraz znowu mamy szansę pomóc. Jak? Przyjdź na Nasz Bal Charytatywny, kup cegiełkę i baw się dobrze. Tylko tyle i aż tyle. Razem możemy pomóc Kubie w powrocie do zdrowia. Czekamy na Was – mówi Katarzyna Miraszewska, przewodnicząca rady rodziców.

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj