Koszmarny wypadek podczas prac polowych. Nie żyje mężczyzna wciągnięty przez maszynę rolniczą

10

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło niedaleko Polskiej Cerekwi.

Przed godziną 5 służby został poinformowane o mężczyźnie, który podczas prasowania słomy na polu został wciągnięty przez maszynę rolniczą. Na miejsce niezwłocznie udały się zastępy straży pożarnej, pogotowie i policja. Niestety, życia poszkodowanego nie udało się uratować. Na miejscu jest już prokurator.

Ofiarą wypadku jest 58-letni mężczyzna. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

10 KOMENTARZE

 1. Rolnicy to grupa pracujących która ulega najwięcej wypadków, dlaczego ? Bo do nich nie dociera nic a przede wszystkim zasady bezpiecznej pracy BHP. Oni twierdzą że są najmądrzejsi, demontują wszelakie osłony bo po co one, co tam producent, rolnik wie lepiej. Do tego brak wiedzy jak posługiwać się bezpiecznie sprzętem rolniczym. I później są skutki, urwane kończyny, przygniecenia i takie wypadki śmiertelne. Rolnik powinien przestać być traktowany jak święta krowa w Indiach. Jest to przedsiębiorca, wytwórca żywności i powinien podlegać takim samym, zasadą jak inni producenci, fabrykanci itd. A więc obowiązkowe szkolenia BHP w rolnictwie i uprawie roślin oraz zwierząt. Obowiązkowe ubezpieczenia, kontrole PIP itd.

  • Dobrze że ludzie z miasta nie muszą obsługiwać żadnych maszyn rolniczych ani żadnych innych bo 7 na 10 było by już martwych a pozostali by byli bez rąk albo nóg.

   • Ty językoznawca masz jakiś problem ? Trzemu nie sprawcasz u innych błenduw cfaniaczku ? Brak ci argumentów to udajesz polonistę. Wieśniak frustrat.

    • A ciebie to gnębi? Facio, ( a może to ty?) rżnie mundrale nt. bezpiecznego wykonawstwa prac polowych, więc powinien rozróżniać gdzie napisać zasadą, a gdzie zasadom.
     Ale pewnie teraz będziesz już wiedział, prawda, behapowcu?

     • Ty językoznawca znofu maż problem ? Trzemu nie sprawcasz u innych błenduw cfaniaczku ? Brak ci argumentuf to ódajeż poloniste po podstawufce. Wieśniak frustrat i lepiej trszote karmić.

Skomentuj