Koszmarny wypadek na drodze krajowej nr 45. Bus zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust

2

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę około godziny 18 na drodze krajowej nr 45 w Żużeli. Kierowca busa na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, który uderzył w betonowy przepust. Śmierć na miejscu poniósł pasażer busa, a kierowca z ciężkimi obrażeniami został zabrany do szpitala. Obaj uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla.

Busem podróżowali konwojenci z Poczty Polskiej, którzy jechali z Kędzierzyna-Koźla do Opola.

– Z nieustalonych przyczyn na łuku drogi bus zjechał na lewy pas, a następnie wjechał do rowu, uderzając w przepust betonowy. Siła uderzenia była tak duża, że odwróciła pojazd w przeciwnym kierunku – relacjonuje aspirant sztabowy Jarosław Waligóra z krapkowickiej policji.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 63-letni pasażer pojazdu. 39-letni kierowca z poważnymi obrażeniami został zabrany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Młodszy z mężczyzn stracił rękę. Zarówno kierowca, jak i pasażer to mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla.

2 KOMENTARZE

  1. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

  2. Wyjeżdżając nie mieli pojęcia, że nigdzie nie dojadą. Tak to wygląda – przypadek, brawura, bezmyślność… Koniec życia to koniec wszystkiego; nie ma nic, absolutnie nic po życiu; proszę o tym pamiętać zapie*dalając bezmyślnie swoimi sprowadzonymi z Niemiec tedeikami.

Skomentuj