Koronawirus zebrał śmiertelne żniwo. Zmarło siedmioro mieszkańców naszego powiatu

24

W powiecie kędzierzyńsko-kozielskim minionej doby odnotowano 33 nowe zakażenia oraz aż siedem zgonów, których przyczyną był COVID-19. Wszyscy zmarli byli obciążeni chorobami współistniejącymi.

To wyrównanie najwyższej dobowej liczby zgonów z 16 grudnia, kiedy również zmarło 7 mieszkańców naszego powiatu. W całym kraju odnotowano minionej doby 9843 nowe przypadki zakażeń i 549 ofiar śmiertelnych epidemii. W naszym regionie przybyło 233 chorych, 28 osób zmarło.

Obecnie w kwarantannie znajduje się 906 mieszkańców powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

24 KOMENTARZE

   • 2 razy to przechodziłem, moja żona raz, zwykła grypa, ściema okrutna! „7 osób śmiertelne żniwo” Jezu Chryste potworne żniwo! Ile w tym czasie umarło na raka, zawal albo na głupotę z tą mistyfikacją związana?

    • Widocznie masz powikłania pocovidowe, sądząc po wypocinach. To przechodź dalej kulfonie, zanim się ockniesz z letargu.

    • Za sianie defetyzmu w czasie wojny dostał byś kulę w ten głupi łeb. Sam rób co chcesz, ale nie buntuj innych i nie popisuj się tu swoimi pierdołami. Teraz jest wojna z Covidem więc zamknij ryjek i idź doić krowy.

    • Witam, pobieram, też to przeszłam- łagodnie. Też rozumiem że są ludzie którzy mogą gorzej to przechodzić. Ludzie umierają i zawsze będą umierać, ale przyjmując pseudo szczypawkę sami dawają siebie na tacy.

   • Raz przeszłem bez wechu drugi prawie bez oznak i żyję . Słuchaj dalej wypocin ekspertów i szprycuj się dalej. Ludzie umierają bo ich nie leczą . Ważne że firmy farmaceutyczne mają dochód a co a tym idzie i elity rządzące.

    • Racja, popieram. Kiedyś przeczytałam bardzo ciekawe zdanie:
     Firmom farmaceutycznym zależy tak na twoim zdrowiu jak zakładom zbrojeniowym na pokoju na świecie.

 1. To może pomówmy o tym ile osób ma poważne problemy zdrowotne po szczepieniu albo nawet co najgorsze zmarło.
  Ile osób zmarło w oczekiwaniu na wynik pseudo testu covidowego zanim udzielono im pomocy.
  Pomówmy o tym ile osób by przeżyło albo nie leżało na OIOM-ie gdyby za wczasu podano im Amantadynę.
  I proszę tu nie mówić że nie ma potwierdzeń ich skuteczności ponieważ jest ona już na rynku testowana ponad 50 lat a sam pseugo lekarz, profesor Horban który kiedyś zalecał stosowanie owego leku w leczeniu grypy to teraz jej zakazuje. Niech się lekarz lepiej wypowie ile bierze w łapę od film farmaceutycznych.
  Racja lepiej wciskać ludziom lek sory pseudo szczepionkę która jest w fazie eksperymentów i powoduje dużo powikłań (nop) co prowadzi do selekcji ludzkości niż podawać za wczasu Amantadynę.
  Już dawno wiadomo że w radiu i telewizji wciska się nam kit.

  • Pomówmy o twoim stanie zdrowia. Albo nie. Pomówmy o grupie harcerzy, która niosła łosia przez rynek. Pomówmy o kierowcy autobusu, który prowadził siedząc na schodkach. Pomówmy o fryzjerze, który robił fryzury butelkom kupowanym w kiosku z zeszytami.

  • Idź i jedz ten związek chemiczny, od przedawkowania masz już zmiany w postrzeganiu rzeczywistości, wchodzisz we własny matrix, który jest na rękę układowi sterującemu wszechświatem. Skuteczność niepotwierdzona, słyszałem, że lekarstwo w saszetkach dla pawianów cathorowitz jest najskuteczniejsze, a dwie zdrowaśki w bratrurze potrafią zdziałać cuda, czytałem o tym w lekturze szkolnej.

   • Witam, nie wiem o co Panu dokładnie chodzi? Ja tutaj mówię o tym aby stosować Amantadynę w leczeniu a nie podawać chorym paracetamol oraz witaminki.
    Natomiast nie pochwalam obrażania uczuć religijnych. Pozdrawiam

    • Nie obrażam uczuć religijnych Prawdziwych Polaków, jedynie podpieram się kanonem lektur – taka była i jest Polska jak w Antku Prusa. „Nie pozdrawiam” – to też cytat z innej lektury.

  • Dział fantastyczny jest w innej części forum. Poluzuj węzły na zwojach mózgowych, zanim zaczniesz płodzić te brednie. Chyba, że zaciągnąłeś się pierdem przez zwinięty dywan i stąd te dyrdymały.

   • Hmmm….nie wiem co masz na myśli mówiąc o dziale fantastyki, jeśli to cię kręci to niebawem puszczają matrixa.

    • Dzięki za tak miłe słowa, nie nie próbowałam zabaw z folią, jakoś mnie to nie kręci. Widać że być może ciebie tak to polecam darmowe zrywki- dział owoce/ warzywa.
     Natomiast jeśli chodzi o twój wpis oraz formę wypowiedzi to z grzeczności nie zaprzeczę że tobie się klepki poprzestawiały.

 2. A w których szpitalach zmarli? może redakcja się dowie? Bo w Kozielskim podobno tylko kilkunastu pacjentow, tych „cięższych ” nie przyjmują „bo nie” i co nam zrobicie? Już tu kiedyś padlo pytanie ilu, konkretnie na poszczególnych operacyjnych oddzialach zoperwano pacjentów w poprzednim przekształceniu na szpital covidowy? Żeby się nie okazało że zabiegowcy dyżurowali sobie a muzom, pozostała część ekipy w domciu „pod płatnym telefonem” a mieszkańcy naszego powiatu szukali pomocy w innych placówkach, redakcjo-do dzieła. Dziennikarstwo śledcze zawsze w cenie.

 3. Obserwuję to co się dzieje i myślę sobie że :
  1. Jesteśmy mocno podzieleni!
  2. Czy przyjmiesz preparat czy nie to i tak nie ma to wpływu na transmisję wirusa
  3. Biorąc preparat robisz to tylko i wyłącznie dla SIEBIE nie dla innych!
  4. Tak dużo mówi się o WOLNYCH mediach, WOLNOSCI wyboru swojej płci, to dlaczego nie może być WOLNEGO wyboru co do preparatu?!?! Hipokryzja czy co?
  5. Ostanie. Źle się dzieje – już kiedyś w przeszłości noszono opaski na rękach, zabraniali jeździć autobusami i chodzić chodnikami… dzielili ludzi. PAMIĘTAJCIE najlepiej rządzi się skluconym narodem.
  WYŁĄCZ telewizję, włącz myślenie. Życzę sobie i wszystkim tolerancyjnej i zjednoczonej POLSKI! Bez podziałów!!!

Skomentuj