Koniec z nocną opieką zdrowotną w Azotach. Od poniedziałku dyżur tylko przy szpitalnej izbie przyjęć

10

Nadchodzi bardzo ważna zmiana dla pacjentów z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Od poniedziałku 1 kwietnia jedynym punktem, w którym będzie można uzyskać świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, będzie gabinet przy izbie przyjęć szpitala w Koźlu.

Zmiana ma związek z wycofaniem się firmy Falck ze świadczenia usługi nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Do tej pory mieszkańcy powiatu w godzinach nocnych i w czasie świąt mogli otrzymać pomoc w punkcie przy kozielskim szpitalu, a także w przychodni Falck przy ulicy Mostowej 30b (osiedle Azoty).

Od poniedziałku 1 kwietnia pomoc będzie można uzyskać wyłącznie w punkcie przy izbie przyjęć kozielskiego szpitala. Świadczenia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej są udzielane od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00 – 8.00, a w weekendy i dni ustawowo wolne od pracy przez całą dobę do godziny 8.00 kolejnego dnia roboczego.

Kontakt telefoniczny w sprawie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej pod numerami: 690 186 874 oraz 77 40 62 529.

10 KOMENTARZE

  • Oj Rychu, Rychu. W powiatach opieką zdrowotną głównie zajmuje się samorząd.A „Dobra Zmiana +” w naszym samorządzie jeszcze samodzielnie nie rządzi.

   • No coś Ty @felek!😁. Rycho (gorszego sortu) ma taką schizę, że wszędzie widzi „Dobrą zmianę”.😉

    Ten typ tak ma😁

 1. Dziadostwo było jest i będzie w KK Może po 5 godzinach doczekasz się na lekarza. Miasto nie może zadbać o podstawowe potrzeby mieszkańców.Brawo KK

 2. K-K stanowi jedno miasto. Ok. Ale dlaczego w pierwszym członie tego miasta, czyli w Kędzierzynie nie może funkcjonować nocna i popołudniowa pomoc, tego nie rozumiem. Ma być nam lżej a nie trudniej. K-K miasto możliwości. Jakich?

 3. No to aż strach teraz jechać na SOR. …wcześniej zdarzyło mi się kilka razy być w różnych sytuacjach na azotach i uważam że i niebo lepiej obsługiwali pacjentów..
  .czeka nas ciężki czas oby tylko nie zaszła potrzeba zawitać na SOR

Skomentuj