Koniec ery Staszewskiego w szpitalu. Odchodzący dyrektor podziękował radnym

0

Na wczorajszej sesji rady powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego pojawił się Marek Staszewski. Odchodzący dyrektor kozielskiego szpitala podziękował samorządowcom za czteroletnią współpracę.

Marek Staszewski przygotował bilans swojej działalności w szpitalu, który przedstawił radnym podczas sesji.

– Te cztery lata upłynęły bardzo szybko. Pamięć jest ulotna, już teraz słyszałem, że te cztery lata nie przyniosły żadnych dużych sukcesów. Moje zdanie może być traktowane przez państwa subiektywnie, ale uważam, że bardzo wiele rzeczy udało się zrobić (…) w dobrym stanie przekazuję ten szpital mojemu następcy – mówił Marek Staszewski.

W ubiegłym tygodniu dotychczasowy dyrektor kozielskiego szpitala podpisał umowę na czas nieokreślony z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym w Opolu. To ucina spekulacje dotyczące jego przyszłości. Odchodzący dyrektor w podziękowaniu za owocną współpracę wręczył bukiet kwiatów na ręce starosty powiatu Małgorzaty Tudaj.

W imieniu radnych, Markowi Staszewskiemu podziękowała przewodnicząca Danuta Wróbel: – Nie powiem, że jest mi teraz przyjemnie, bo nie czuję przyjemności mówiąc, że dziękujemy(…) bardzo dziękujemy i życzymy powodzenia na nowym stanowisku.

Skomentuj