Koniec akcji służb w Koźlu. Mężczyznę udało się bezpiecznie sprowadzić z dachu

10

Po około 8 godzinach służby ratunkowe zakończyły działania przy ulicy Chrobrego, gdzie na dachu jednego z budynków przebywał mężczyzna grożący odebraniem sobie życia.

Na czas akcji fragment ulicy Chrobrego był wyłączony z ruchu. Na miejscu pracowali policjanci, w tym negocjator, strażacy, którzy rozłożyli skokochron, oraz zespół ratownictwa medycznego. Młody mężczyzna przemieszczał się po dachu, odmawiając zejścia. W końcu, około północy, służbom udało się go bezpiecznie sprowadzić. Trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Ulica jest już przejezdna. Służby kończą działania.

10 KOMENTARZE

 1. Pewnie przez KOBIETĘ chciał to zrobić.
  Pupcia w nocy zmarzła to minęła ochota na to.
  Kosztami całej akcji wokół niego obciążyć go, wówczas będzie widział to: KOBIETA nie warta jego poświęcenia.

 2. Dostał rachunek za gaz i oszalał?
  Dopiero wieczorem jak usłyszał TVP i zerowy VAT to mu puściło.

  Kto płaci za to, że ludzie od PiSu szaleją i trzeba ich chwiejną psychikę ratować?
  Pan i Pani płaci, tak ty co czytasz pijąc browara, tak ty wracając z fajki wypalonej na balkonie ku radości sąsiadów. Tak ty płacisz za to całe szaleństwo jakie nam serwuje banda nieskończonych głupków.

  Czy są tu foliarze z pytaniem: był zaszczepiony?

 3. Nic tylko pogratulować!!! Tak skutecznego negocjatora ze świeczką można szukać. Jakie my mamy szczęście że gościu już po 8 godzinach dał się namówić na zejcie z dachu. Brawo, pewnie w lecie siedziałby tam do przyjazdu dziennikarzy z TVP.

 4. Każdy kto piszę „rachunek itp, pupcia zmarzła” to zwykły debil bez znajomości tematu. Codziennie więcej ludzi w Polsce się zabija niż ginie w wypadkach samochodowych, tylko samobójstwo to nie jest zdarzenie losowe, a tragedia, ktora się rozgrywa od dłuższego czasu. Ten rok będzie rekordowy. Na zachodzie problem już dawno jest znany i z nim się walczy (psychologowie, terapie), a w Polsce idioci piszą na forach takie głupoty że człowiekowi jest wstyd że w tym durnym kraju się urodził jak to czyta. Dobrze że ja wyjechałem jak miałem okazje. Jakby tego było mało to Kędzierzyn zawsze był do tyłu, brak mieszkań i perspektyw, życie z dnia na dzień. Kto może niech ucieka dobrze Wam radze.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj