Rodzice i dziadkowie przedszkolaków, zaproszeni goście i przyjaciele „Niezapominajki” gościli dziś w kinie Chemik, gdzie odbył się koncert świąteczny w wykonaniu maluchów z Publicznego Przedszkola nr 24.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia przedszkolaki z „Niezapominajki” pod okiem swoich wychowawców przygotowały wyjątkowy koncert świąteczny dla rodziców, dziadków oraz przyjaciół placówki i zaproszonych gości.

– Na sali nie było ani jednego wolnego miejsca. Wśród gości specjalnych wydarzenia znalazł się wiceprezydent miasta Wojciech Jagiełło, kierownik wydziału oświaty i wychowania Bożena Jankowska oraz dyrektor zespołu obsługi oświaty i wychowania Alina Janik – relacjonuje dyrektor przedszkola nr 24 Urszula Szałaj.

Maluchy do tego szczególnego dnia przygotowywały się przez ostatnie tygodnie. Na scenie zaprezentowały się wszystkie przedszkolaki z „Niezapominajki”. Efekt był zachwycający, dzieci stanęły na wysokości zadania, za co otrzymały sowitą porcję braw od publiczności.

Zdjęcia: Fotografia i Film Tobiasz Zuzański

Skomentuj