Koncert Patrycji Kosiarkiewicz na zakończenie drugiego dnia Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

0

Za nami kolejny dzień obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Kędzierzynie-Koźlu. Zwieńczeniem dzisiejszych wydarzeń było wystąpienie motywujące i koncert w wykonaniu Patrycji Kosiarkiewicz.

Znana wokalistka i kompozytorka, a od dłuższego czasu również coach, wystąpiła dziś na deskach Domu Kultury Chemik z programem „Pokochaj siebie”. W pierwszej jego części publiczność mogła wysłuchać wykładu, podczas którego Patrycja Kosiarkiewicz podzieliła się kilkoma drobymi, ale istotnymi uwagami dotyczącymi wiary we własne możliwości oraz szukania motywacji i pracy nad swoim „ja”.

Po zakończeniu mowy przyszedł czas na koncert w wykonaniu artyski oraz jej zespołu. Występ był jednocześnie zwieńczeniem Dnia Rozwoju w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Kędzierzynie-Koźlu. Środa poświęcona będzie warsztatom rozwojowym. Szczegółowy plan wydarzenia TUTAJ.

Koncert Patrycji Kosiarkiewicz w Kędzierzynie-Koźlu Koncert Patrycji Kosiarkiewicz w Kędzierzynie-Koźlu Koncert Patrycji Kosiarkiewicz w Kędzierzynie-Koźlu Koncert Patrycji Kosiarkiewicz w Kędzierzynie-Koźlu

Skomentuj