Komputery, alarmy, monitoringi, kasy fiskalne i klimatyzacja od 2499 zł. Poznaj ofertę Enigma Computers Technology

0

Już od kilkunastu lat oferują mieszkańcom naszego miasta wsparcie informatyczne. Zajmują się sprzedażą i naprawą komputerów, kas fiskalnych, tworzą też strony i sklepy internetowe. Oferują również usługę montażu na terenie całego województwa alarmów i monitoringu. O kompleksowości usług popularnej Enigmy, o rozszerzeniu oferty o ozonowanie pomieszczeń oraz o montaż i serwis klimatyzacji, opowiada Łukasz Andrzejewski właściciel firmy.

– Skąd pomysł na rozszerzenie oferty właśnie o montaż i serwis klimatyzacji?

– Montaż i serwis klimatyzacji wprowadziliśmy z jednej strony ze względu na chęć dalszego rozwoju firmy, a z drugiej na charakter usług, który wykonujemy obecnie. Oprócz tej podstawowej typowo informatycznej działalności oferowanej w naszym sklepie przy ul. Głowackiego, od długiego czasu zajmujemy się montażem alarmów i monitoringu. Wykonujemy również instalacje elektryczne, a z powodu zapytań klientów właśnie o klimatyzację postawiliśmy rozszerzyć naszą ofertę – wyjaśnia Łukasz Andrzejewski.

– Wyróżnia nas kompleksowość i możliwość wykonania tych kliku różnych prac montażowych jednocześnie. Łączymy, ustawiamy, konfigurujemy i integrujemy ze sobą wszystkie systemy. W przypadku firm jesteśmy tak naprawdę w stanie zaoferować wszystko czego potrzebują; komputery, serwery, kasy fiskalne, monitoring, klimatyzację. Dbamy również o zapewnienie właściwej widoczności firmy w Internecie. Oczywiście klienci realizujący u nas większe zlecenia mogą liczyć na specjalne ceny.

– Jeśli chodzi o ceny, to macie obecnie wakacyjną promocję?

– Cena klimatyzacji zależy od tego jaką jednostkę chcemy wybrać i jaką ma mieć moc. W tym sezonie mamy naprawdę bardzo dobrą ofertę i zapraszamy do skorzystania z zakupu i montażu podstawowego wariantu klimatyzacji już nawet od 2499 zł. Oprócz tego nasi klienci mają jeszcze w tym sezonie możliwość skorzystania z programu rat totalnych 0% (RRSSO 0%).

– W czym oprócz dobrej oferty cenowej staracie się być jeszcze konkurencyjni?

– W dzisiejszych czasach klienci zwracają uwagę nie tylko na ceny, ale na jakość wykonanej usługi. W przypadku klimatyzacji liczą na dogodny i krótki termin realizacji oraz na profesjonalny montaż z dbałością o najmniejsze detale jeśli chodzi o wykonanie. Konkurujemy naszą bogatą ofertą urządzeń różnych firm, jak i bardzo modnych klimatyzatorów działających po Wi-fi, obsługiwanych zdalnie za pomocą aplikacji.

Naszym atutem jest kompleksowość rozwiązań ponieważ z naszej strony można liczyć na różne usługi od ozonowania pomieszczeń, przez instalacje elektryczne jak i całą kwestię jeśli chodzi o wsparcie IT.

– Wasza oferta montażu klimatyzacji dotyczy zarówno firm jak i osób prywatnych?

– Kiedyś montażem klimatyzacji były zainteresowane głównie firmy. Obecnie ze względu na duży spadek cen i m.in. dlatego, że mamy dostępną klimatyzację już od 2499 zł, to duża część zamówień trafia do mieszkań i domów jednorodzinnych. W przypadku firm, specjalizujemy się w montażu klimatyzacji w biurach, sklepach, serwerowniach oraz innych obiektach komercyjnych i publicznych.

– Współpracujcie z różnymi producentami klimatyzatorów?

– Tak naprawdę mamy w ofercie większość klimatyzacji dostępnych na rynku i serwisujemy wszystkie urządzenia. Jednak z przyjemnością oferujemy urządzenia sprawdzonych i dobrych marek takich jak: Sevra, AUX, Gree, LG, Sinclair, Haier czy Daikin.

KLIMA PRO

Enigma Computers Technology

ul. Głowackiego 9/2

47-220 Kędzierzyn-Koźle

Tel. 500854930

E-mail: biuro@klimatyzacjakedzierzyn.pl

https://klimatyzacjakedzierzyn.pl/

www.facebook.com/klimatyzacjakedzierzyn

Skomentuj