Chodzi o siedzibę i plac przy ul. Skarbowej w Koźlu. Nieruchomość składa się z siedmiu parterowych budynków oraz budynku dwukondygnacyjnego.
Według planu zagospodarowania teren znajduje się w miejscu, gdzie mogą być świadczone usługi użyteczności publicznej, fragment działki oznaczony jest jako tereny usługowo-wytwórcze. Nieruchomość jest uzbrojona w sieć energetyczną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową i jest oświetlona. Poprzednio znajdowały się tu biura, warsztaty i magazyny.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 1 mln 380 tys. zł netto. Otwarcie ofert zaplanowano na 25 marca w Starostwie Powiatowym w Kędzierzynie-Koźlu.
Oferty można składać w wydziale geodezji starostwa powiatowego, gdzie możemy też pytać o wszelkie szczegóły pod nr telefonu 77 40 52 798.
Pełny opis oferty znajduje się TU
To już od dłuższego czasu nikt niechce kupić tej ruiny. Moze starostwo przywrócilo by ten przybytek spowrotem bo drogi dziurawe i w ogóle syf….
Starostwo ma na to wywalone
W Kędzierzynie-Koźlu to najlepiej zainwestować pieniądze w szybkie auto i uciekać jak najdalej.To miasto wymiera.