Komet Urpol i Klinika Nova firmami roku w konkursie Kozły Biznesu

0

Znani już są laureaci II edycji konkursu Kozły Biznesu, koordynowanego przez Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy Sp. z o.o.

Spośród 20 nominacji, Kapituła Konkursu wybrała 6 laureatów.

W kategorii Firma Roku, przyznane zostały dwie nagrody: dla firmy Komet Urpol Sp. z o.o. za konsekwentny rozwój, inwestowanie w kapitał ludzki oraz infrastrukturę firmy oraz dla Kliniki Nova za efektywna realizację celów rozwojowych, standard oferowanych usług oraz otwartość na klienta.

Inwestycją Roku uznano projekt pn. „Regionalna Instalacja Przetwarzania Odpadów Komunalnych– „RIPOK” , realizowana przez Regionalne Centrum Zagospodarowania i Unieszkodliwiania Odpadów  „Czysty Region” .

W kategorii Działalność społeczna uhonorowano Pana Waltera Chrząszcza, za kultywowanie tradycji i coroczne samodzielne aranżowanie żywej szopki stanowiącej atrakcję regionalną.

Statuetkę Osobowość Roku przyznano panu Jarosławowi Pietrzykowi, wiceprezesowi Mostostalu Zabrze, wieloletniemu szefowi firmy Mostostal Kędzierzyn S.A. za efektywną realizację przyjętej strategii rozwojowej, zachowanie tożsamości kędzierzyńskiej spółki, dbałość o otoczenie społeczne Spółki i udział w istotnych projektach. Za zbudowanie osobistej marki kompetencji i profesjonalizmu.

Komisja nie przyznała wyróżnienia w kategorii Debiut Roku, natomiast w ramach Nagrody Specjalnej uhonorowała Klub Sportowy ZAKSA za zdobycie Pucharu Polski i Mistrzostwa Polski w sezonie 2016/17.

W składzie Komisji Konkursowej pracowali reprezentanci nagrodzonych w zeszłym roku podmiotów oraz przedstawiciele KKPP. Politechnikę Opolską reprezentowała Pani Katarzyna Szwedziak, ZAKSĘ S.A. Pan Sebastian Świderski, firmę Spotlight Sp. z o.o. Pani Joanna Ortlieb. Przewodniczącą Kapituły była Pani Prezydent Sabina Nowosielska.

II edycja konkursu została wzbogacona o Nagrodę Mediów. O wyborze Laureata w tej kategorii, w ramach prac odrębnej Kapituły, decydowali przedstawiciele mediów i postanowili przyznać nagrodę firmie Klinika Nova za aktywną i efektywną działalność widoczną i docenianą w sferze publicznej, stale poszerzany pakiet usług kierowany do społeczeństwa, wysoki standard pracy z pacjentem i wykorzystywanie nowoczesnych technologii, wsparcie edukacji medycznej poprzez współpracę z uczelnią wyższą oraz transparentną, konsekwentną i otwartą politykę informacyjną.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj