Komendant po służbie zatrzymał poszukiwanego mężczyznę w autobusie. 24-latek miał przy sobie narkotyki

10

Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Kędzierzynie-Koźlu zatrzymał w autobusie poszukiwanego mężczyznę. 24-latek miał przy sobie narkotyki. To nie jedyny czyn, za który będzie odpowiadał. Policjanci ustalili, że ma on na swoim koncie jeszcze kradzieże z włamaniem. Zatrzymanemu zostały przedstawione zarzuty. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do tego zdarzenia doszło pod koniec maja. Po godzinie 17:00 Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Kędzierzynie-Koźlu wracając ze służby zauważył w autobusie mężczyznę, który był poszukiwany do celów procesowych. Podkomisarz Przemysław Gołkowski natychmiast podjął interwencję i zatrzymał 24-latka. Jego podróż zakończyła się pod komendą. Zaskoczony całą sytuacją mężczyzna został doprowadzony do jednostki. W trakcie dalszych czynności policjanci znaleźli jeszcze przy nim kilka gramów amfetaminy.

To nie jedyny czyn, za który będzie odpowiadał mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla. Mężczyzna jest także podejrzany o dokonanie kradzieży z włamaniem. Funkcjonariusze ustalili, że 24-latek na początku roku miał włamać się do czterech maszyn budowlanych i skraść z nich łącznie 320 litrów oleju napędowego.

Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za te czyny grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

10 KOMENTARZE

  1. Pewnie nie załapał się na pińsetkę i był zmuszony kraść olej napędowy.
    Dlatego postuluję.Więcej dajcie pińsetek, a mniej będzie kradzieży, w tym oleju napędowego.

  2. Coraz więcej patologi w Kędzierzynie. A to wszystko przez filmy. Naogladaja się tych morderstw, przemocy, gangów narkotykowych i później myślą że to jest normalne życie..

Skomentuj