Kółka na nogach, dobra muzyka i jazda nocna ulicami miasta. Nightskating w Kędzierzynie-Koźlu

16

Nieważne jak kto jeździ na rolkach, nieważne kto ile ma lat, ważne, aby kochał aktywność i dobrą zabawę. Peleton miłośników rolek przejechał dziś ulicami miasta i tym samym rozpoczął nową tradycję w mieście – Nightskating.

Kędzierzyn-Koźle poszedł w ślady dużych miast i zorganizował po raz pierwszy imprezę Nightskating. To świetna rozrywka dla każdego miłośnika rolek i wrotek, niezależnie od wieku i stopnia umiejętności jazdy.  W jej trakcie peleton wiedziony muzyką DJ graną na żywo, npokonał trasę o długości 9 km.

Inicjatywa realizowana w ramach projektu „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego”.

16 KOMENTARZE

  1. Ja też jeździłam!! Wykorzystałam rolki po szarym papierze toaletowym. Ale była jazda!! Huhuhaha jestem szalona jak powietrze z pękniętego balona!!

  2. W Kędzierzynie-Koźlu odbywa się wyjątkowo dużo różnych imprez i atrakcji.Nie rozumiem sporej grupy narzekających na nudę w naszym mieście.Dla chcącego ruszyć tyłek sprzed monitora zawsze znajdzie sie coś ciekawego.

  3. To miłe że w tym miasteczku organizują tyle imprez sportowych. Ciągle się coś dzieje. A to minister sportu ma przyjechać a to jakieś imprezy rowerowe ( ostatnio z okazji pożarów) teraz rolki. No aż miło się mieszka w takim miasteczku

  4. Mało interesujące, nudne i bezbarwne wydarzenie dla grupki dzieciaków, dla których zamknięto pół kedzierzyna. Nie pozdrawiam organizatorów.

  5. No i dobrze, niech się dzieciaki cieszą. Jakoś pół zamknięcie nie bardzo zaszkodziło Kędzierzynowi. Pozdrawiam organizatorów.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj