Kolizja trzech osobówek w Reńskiej Wsi. Zadziałał efekt domina. ZDJĘCIA

6

Do niebezpiecznego zdarzenia na drodze krajowej w Reńskiej Wsi doszło w czwartek po godzinie 19. Zderzyły się trzy samochody osobowe.

Do kolizji doszło na wylocie z Reńskiej Wsi w kierunku Długomiłowic. Kierowca Volkswagena na krapkowickich tablicach rejestracyjnych chciał zjechać w ulicę Raciborską i zatrzymał się, by przepuścić jadące z naprzeciwka pojazdy. Za nim jechała honda na niemieckich rejestracjach, która zatrzymała się, ale w jej tył wjechało audi. Siła uderzenia była na tyle duża, że honda uderzyła jeszcze w volkswagena, a audi wylądowało w rowie.

Na miejscu pracowała policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Choć zdarzenie wyglądało groźnie, to na szczęście nie było poszkodowanych.

6 KOMENTARZE

  1. Jak widzę kształt starego Audi na drodze to zwiększam czujność za kierownicą. Mam teorię dlaczego właściciele starych Audi stwarzają zagrożenie na drogach.To przez CZAPKI z daszkiem które mają nasunięte mocno na oczy i fotel w najniższej pozycji.Te biedaki niczego nie widzą poza dolną częścią kierownicy i swoich nóg.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj