Kolizja na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Sobieskiego. ZDJĘCIA

2

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierującą renault clio było najprawdopodobniej przyczyną kolizji do której doszło przed godziną 11 na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Sobieskiego.

Kierująca clio na gliwickich rejestracjach kobieta, wjeżdżając na skrzyżowanie równorzędne, nie zachowała należytej ostrożności, w efekcie czego doprowadziła do kolizji z fiatem uno. Zdarzenie wyglądało poważnie, cały przód fiata został zgnieciony, a na ulicę wyciekły płyny eksploatacyjne.

Na miejscu pracują strażacy, którzy neutralizują rozlane płyny. Ratownicy zepchnęli ze skrzyżowania uszkodzony pojazd. Na miejscu jest już policja, która wyjaśnia szczegółowe okoliczności zdarzenia. Na szczęście w wyniku kolizji nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

2 KOMENTARZE

  1. Właśnie z tego miejsca chciałbym pogratulować urzędnikowi, który podjął decyzję jakiś czas temu o zmianie organizacji ruchu na kilku skrzyżowaniach, m. in. właśnie na tym. Kasa wydana a bezpieczeństwo na niższym poziomie niż wcześniej. A facet (kobieta?) pewnie jeszcze ładną premię zainkasował…

Skomentuj