Kolejny znany polityk PiS przyjedzie do Kędzierzyna-Koźla. Spotkanie z Arkadiuszem Mularczykiem

14

W niedzielę na zaproszenie senatora Prawa i Sprawiedliwości Grzegorza Peczkisa z mieszkańcami spotka się poseł Arkadiusz Mularczyk.

To kolejne spotkanie z politykami partii rządzącej zorganizowane przez senatora w ostatnim czasie. W maju w Kędzierzynie-Koźlu gościł poseł Stanisław Piotrowicz.

Arkadiusz Mularczyk jest prawnikiem. Obecnie zajmuje się budzącą wiele kontrowersji sprawą reparacji wojennych. Jest przewodniczącym Parlamentarnego Zespołu ds. Oszacowania Wysokości Odszkodowań Należnych Polsce Od Niemiec Za Szkody Wyrządzone W Trakcie II Wojny Światowej.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 10 czerwca w Domu Kultury Lech, os. Blachownia. Początek o godz. 13.

14 KOMENTARZE

  • A umiesz korzystać wsioku z forum? Jak piszesz komuś odpowiedź to kierują ją pod adres a nie jako osobny post. Ale pisy i ich wyborcy o tym przecież nie wiedzą.

   • Nie piukaj fraglesie. Następny z wypranym mózgiem co ogląda same kłamstwa całą dobę w szczujni tvnpo24. I nie udawaj głupszego niż jesteś.

    • a co to platfusiarnia pisuarze uryński? ryzyk wodę podgrzał już? udziały ze stoczni zamienione na obligacje w skokach? No cycu do roboty, rozmnażaj się i kasuj pińcet bo już się koniec tej hucpy zbliża

 1. Dla przypomnienia fanom i fankom PO,Ubecji antyobywatelkiej KODerastów,to ile zajumały Tuski z OFE i gdzie są pieniądze które wyszły z OFE ale zniknęły PO drodze?PO ile szły u kolesi stocznie,ciepłe POsadki w urzędach,co o nas mówiły Sowy i ich Przyjaciele, że o tym co wrabiają Lewandowskie (nie piłkarz) to chyba nie muszę pisać.
  Więc zamknijcie zakłamane Michnikowe dzioby.

  • Spokojnie, PiS zajuma resztę OFE i wówczas będziesz kontent. Ponadto zapewne dostałeś 500+ i nie dostrzegasz jak PiS rozdaje miliony swoim (a Ty dostałeś ochłapy). A owce jak były strzyżone tak zawsze będą. Dorzuci się 300+ wyprawki, pogada o wielkich planach budowy CPK, zamydli się oczy nieudolnym programem mieszkanie+ (dotychczas oddane do użytku circa 100mieszkań, a z MDM za PO skorzystało 110tys. rodzin), wprowadzi naprotechonologię za 100 mln (bezskuteczną, a gdzie z invitro urodziło się 8tys. dzieci), zarżnie się stadniny koni, których nie zniszczyły zabory, itd, mógłbym wymieniać bez końca. A i tak barany będą głosować na bandę nieudaczników bo „przez ostatnie osiem lat PO…”, Nowak miał zegarek za 10 tys. i u Sowy przeklinali. Ech, głupcy, głupcy.

   • Nie biorę i nie będę brał pięćsetki.O owcach strzyżonych to możesz POgadać z Grabcem i POwstałą Eatomową iile nas normalnych nie mylić PO+N ludzi straciło kasę.Może coś o VACIE napiszesz kolego jakie wałki szły za Rostowskiego i jak to „pinindzy nie ma i nie będzie” .Więc kituj dalej my wiemy,ze ten Rząd dba o Polaków a nie o pasibrzuchów z nomenkaltury libertyńsko-komuszej

    • A świstak siedzi… Radzę sięgnąć do fachowej literatury i poczytać o VAT. O rzekomej ściągalności podatków, o obecnej luce vatowskiej, poczytaj i posłuchaj niezależnych ekspertów, a nie wierzysz w slajdy historyka (ten co teraz najgłośniej pluje na banki sam zarobił w takowym ponad 20mln). Weź do ręki jakąkolwiek gazetę, wyłącz kurwizję i Dziennik Telewizyjny, w którym leci większa propaganda niż za PRL-u. Przewietrz synapsy, może dotrze kto tu więcej kradnie. Beee, meee, beee, meee

Skomentuj